YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Görüş Farkı Seçim 2009 bu akşam ve yarın akşam saat 21:30’dan itibaren Kanal A'da
Görüş Farkı Seçim 2009 bu akşam ve yarın akşam saat 21:30’dan itibaren Kanal A'da
Görüş Farkı Seçim 2009 bu akşam ve yarın akşam saat 21:30’dan itibaren Kanal A'da
17 Şubat 2009 / 15:04 Güncelleme: 17 Şubat 2009 / 00:00

Seçmenler, gazeteciler ve büyükşehir belediye başkan adayları 29 Mart öncesinde Kanal a ekranlarında buluşmaya devam ediyor.


Görüş Farkı Seçim 2009 programının bugünkü konuğu CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın. Karayalçın, seçim vaatleri ve projeleriyle ilgili olarak program yapımcı ve sunucusu Ömer Şahin’in yanı sıra Hürriyet gazetesi yazarı Şükrü Küçükşahin ve Taraf Gazetesi Ankara Temsilcisi İsmet Demirdöğen’in sorularını yanıtlayacak.


Programın ikinci konuğu ise Ak Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Eyiceoğlu. Eyiceoğlu’na ise Bugün Gazetesi’nden Adem Yavuz Aslan ve Zaman Gazetesi Haber Koordinatörü Zekai Özçınar projelerini soracak.


Görüş Farkı Seçim 2009’un 18 Şubat Çarşamba günkü konukları ise DSP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Vefik Alp ve Ak Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Karaosmanoğlu. Başkan adaylarına Ömer Şahin’le birlikte Star gazetesinden Hadi Özışık ve Zaman Gazetesi Yazarı-Aksiyon Genel Yayın Yönetmeni Bülent Korucu sorularını yöneltecek.


CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Karayalçın'a ve diğer konuklara sorularınınzı gf@kanala.com.tr adresinden iletebilirsiniz.


Görüş Farkı Seçim 2009 bu akşam ve yarın akşam saat 21:30’dan itibaren Kanal A ve www.kanalahaber.com’da. Sakın kaçırmayın…

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler