YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gece yarısı TRT binasına baskın
Gece yarısı TRT binasına baskın
24 Ekim 2014 00:16
Dün akşam Galatasaray-Dortmund maçını, naklen TRT Spor'un internet sitesinin yayınlamasının ardından, TRT Haber ve Spor Yayın Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör, gece yarısı soruşturma başlatılacağını duyurdu ve 8 kişiye soruşturma açıldı.

TRT Haber ve Spor Yayın Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör, yayın hakkı D-Smart'ta olan Galatasaray-Dortmund maçının TRT Spor'un internet sitesinde yayınlanmasının ardından operasyon başlattı.

Gece yarısı TRT binasına giden Güngör, TRT Spor'un internet sitesinin sorumlusu Uğur Hamzaçebi'yi görevden aldı, 8 kişiye de soruşturma açtı.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; TRT'nin, yayın hakları D-Smart'ta olan Galatasaray-Dortmund maçını TRT Spor'un internet sitesi üzerinden yayınlanmasının yankıları sürüyor.
Büyük şaşkınlık yaratan olayın ardından Twitter hesabından açıklama yaparak D-Smart'tan özür dileyen TRT Haber ve Spor Yayın Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör büyük bir operasyon başlattı.

8 TRT çalışanına soruşturma

Gece yarısı olayın meydana geldiği anda TRT binasına giden ve soruşturma başlatan Güngör, olayla ilgili 8 kişi hakkında soruşturma açarken, TRT Spor'un internet yayınlarından sorumlu olan Uğur Hamzaçebi'yi tedbir amaçlı görevden aldı.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler