YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gaziantep'te, korkunç kaza: 4 ölü
Gaziantep'te, korkunç kaza: 4 ölü
08 Kasım 2007 15:56
Gaziantep'te, korkunç kaza: 4 ölü

Gaziantep'te, korkunç kaza... Cenaze taşıyan bir araçla düğün alışverişine gidenleri taşıyan bir araç kafa kafaya çarpıştı: 4 ölü...

Gaziantep-Adıyaman Karayolu'nun meydana gelen kazada, Adem Ozan'ın kullandığı 63 TA 985 plakalı otomobil, Mahmut Çelik yönetimindeki 27 F 5508 plakalı otomobille kafa kafaya çarpıştı. Hatalı sollama sonucu meydana geldiği iddia edilen kazada, Güllü Ozan (50) olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerine ulaşan ambulanslarla Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Bekir Sucu (45), Mahmut Çelik (44) ve Şükran Durmaz (50) yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kazaya karışan Çelik ailesinin, yurtdışında trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Hasan Çelik'in cenazesini toprağa vermek üzere Araban'ın Akbudak köyüne gittiği; 63 TA 985 plakalı araçta bulunan Ozan ailesinin ise, kızları Mesude Ozan'ın bir hafta sonra yapılacak düğününe alış-veriş yapmak üzere Gaziantep'e yola çıktıkları öğrenildi.

İki araçtan çıkarılan yaralılardan Adem Ozan, Halil Durmaz ve Ayşe Ozan, 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde; Mustafa Çelik, Lütfiye Çelik, Nesibe Özbek ve Mesude Ozan ise Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler