YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gani Müjde'ye kötü haber
Gani Müjde'ye kötü haber
18 Mayıs 2013 08:36
Gani Müjde çıktığı sahnede seyircilere Show Tv’ye TMSF’nin el koyduğunu ifade ederek Show Tv’nin en büyük alacaklısı ve borçlusu olduğunu açıkladı.

 

Muğla’nın Bodrum İlçesinde BOYİT’in düzenlediği bir konferansa katılan ünlü yapımcı ve senarist Gani Müjde sahneye çıkmadan önce aldığı üzücü habere rağmen izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Bodrum Yarımadası İletişim Topluluğu’nun Bodrum Ticaret Odası toplantı salonunda düzenlediği “Gülümsemesini bilmeyen dükkan açmasın” isimli iletişim konferasın da sahne alan Gani Müjde seyircileri kahkahaya boğdu.

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı konferansta hayatından örnekler anlatan Müjde sahne öncesi aldığı kötü haberi de seyircilerle paylaştı. Sahneye çıkmadan 15 dakika önce aldığı haberle dengesinin bozulduğunu ifade eden Müjde “Show Tv’ye TMSF el koymuş. Show TV’nin en büyük alacaklısı ve borçlusu Acun ve benim. Yani ne olacak bilmiyorum. Çünkü Show tv normal bir ödeme yapmıyordu. Faktorin firmalar üzerinden ödeme yapıyordu yapımcılara. Bizde o ödemelerin kefiliydik. Şimdi dolayısıyla hem alacağımız var çok fazla hemde kefalet senetlerinde imzamız var. Bunları nasıl halledeceğiz bilmiyorum”dedi.

Öte yandan mağdur olduğunu belirten Gani Müjde’nin senaristliğini yaptığı Pis Yedili ve Salih Kuşu isimli iki dizisi de Show Tv’de ekranlara geliyor.

 

İHA

Etiketler: ,
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler