YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FOX‘a Murdoch boykotu başladı
Müslümanlara karşı nefret suçu işleyen FOX TV’nin sahibi Rupert Murdoch’a tepkiler sürüyor. Türk televizyon izleyicileri Murdoch’ın kanalı FOX TV’ye boykot kampanyası başlattı.
FOX‘a Murdoch boykotu başladı
14 Ocak 2015 / 11:00 Güncelleme: 14 Ocak 2015 / 13:25

Amerikan Medya patronu Rupert Murdoch'ın Peygamberimize hakaret eden dergiye yapılan saldırıyı bahane ederek Müslümanlara hakaret etmişti. "Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen Cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır" diyen Murdoch'a Türk televizyon izleyicilerinden sert tepki geldi. Sosyal medyada Murdoch'ın sahibi olduğu FOX TV için boykot kampanyası başlatıldı.

Twitter'da #FoxTvSeyretmiyorum hastag'i ile başlatılan kampanyada TV izleyicilerine 'FOX TV'yi izlemeyin' çağrısı yapılıyor. Twitter'da trend topic olan kampanyada sosyal medya kullanıcıları, FOX TV çalışanlarını da Murdoch'a tepki göstermeye çağırdı.

Etiketler: , ,
 // Zehra
من زهراهستم وبرنامه های شمارودوست دارم ونگاه میکنم چون ترکی بلدم ولی خیلی شبکه های شمامخصوصافوکس فرکانسش ضعیفه ونمیگیره لطفاکاری کنیدکه فوکس قوی بشه Tasakurler Size Seviyurom...
31 Mart 2017 19:23
musluman mahallesinde salyangoz
 // Erkekarpali
FOX TV. seyretmiyorum
...
14 Ocak 2015 Çarşamba 17:31
söylemler eyleme dönüşmedikçe anlam ifade etmez.
 // Ömer
78 milyon nüfusa sahip Türkiye (içimizdeki yahudi uşakları hariç) 12 milyon nüfusa sahip israil ve dış ülkelerdeki lobicilik konusundaki basiretsizlik her şeyi açıklıyor."yerinde sayanlar, yürüyenlerden daha çok gürültü çıkarır" unutmayınız.Bir zamanlar fransa da Ermeni meselesi nedeniyle protesto edilmişti fakat askeri bir ihale fransaya,kardemiri de sahibi Ermeni bir iş adamı almıştı. tarım bakanı otel ayısı ve T.T de israille uçak-tank modernizasyonu ve silah alımına imza atmışlardı. ...
14 Ocak 2015 Çarşamba 14:08
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler