YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ medyasından Gülen'e: Gel ve bedelini öde
Paralel yapıya yakınlığıyla bilinen gazeteci Emre Erciş, Fethullah Gülen’e çağrı yaptı.
FETÖ medyasından Gülen'e: Gel ve bedelini öde
19 Kasım 2015 / 10:05 Güncelleme: 19 Kasım 2015 / 10:15

FETÖ'ye yakın bir internet sitesinin yayın yönetmeni Emre Erciş, bugün Twitter'dan cemaat ve paralel yapı elemanlarını çıldırtan bir çağrı yaptı.

Paralel yapıya finans sağladığı için bu sabah Kaynak Holding ve 19 şirketine kayyum atanmasının ardından Twitter hesabında açıklamalar yapan Emre Erciş, Fethullah Gülen için "yapması gereken tek şey, ilk uçak ile Türkiye'ye gelip teslim olmak" dedi.

TÜRKİYE'YE DÖN VE BEDEL ÖDE!

Emre Erciş şunları yazdı:

Akın Koza İpekten sonra Kaynak Holding'e de Kayyım atandı. Bu da gösteriyor ki önümüzdeki günlerde yine yüzlerce kişi işsiz kalacak. 

Yapılan bu kadar zulm karşısında Fethullah Gülen'in yapması gereken tek şey, ilk uçak ile Türkiye'ye gelip teslim olmak.

Bu süreç ve yüzlerce mağdur aile üzerindeki bu zulm ancak bu şekilde son bulur. Fethullah Gülen'in Türkiye'ye dönmesi gerekiyor.

En azından madem ortada Hak ve Batılın bir kavgası var o zaman artık masum insanlar BEDEL ÖDEMEMELİ...!

 

fet.jpg

 // mucadele
Bunların bayanları,birkaç psikopatin yaptığına bakıp uydurulan pozitif ayrimciliktan yararlanıp bosanirken mahkemeler tarafından şu veya bu nedenle korunuyor.kaldıki bazı hukukçular da bunu bahane edip güzel tazminat verip bunları zenginlestiriyor.peki bu mu mücadele şimdi. Neye hizmet ediliyor....
19 Kasım 2015 14:51
 // gercek
Pozitif ayrımcılık adı altında bunların boşanan kadınlarına mahkemeler tazminart adi altinda ne himmet paraları hediye ettiler.hukuku insanlığı katlettiler.ama tabi ilahi adaletten bunun sorumlusu kimse kacamayacak....
19 Kasım 2015 14:02
 // gercek
Kaldıki inanıp inanmamak herkesin kendi tercihi.kimse istemeden bilmeden inanmıyor. Şuan burdakiler icimizdekiler asıl tehlikeli olanlar.bürokraside güzel yerlerdeler.mahkemelerde korunuyorlar.marksist lerle isbirligindeler. Çoğu bürokrat yarın ne olur ne olmaz diye 2 tarafıda idare ediyor....
19 Kasım 2015 14:00
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler