YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Evlendirme programları dünyanın en kötü programlarıdır"
"Evlendirme programları dünyanın en kötü programlarıdır"
03 Ocak 2015 13:58
Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Yazar Aşkım Kapışmak, evlendirme programlarının sunucuların para kazanıp seyircilerin yoldan çıktığı, dünyanın en kötü formatında program olduğunu söyledi.

Tekirdağlı yazar Tayfun Şahin tarafından 'Trakya Kitap Okuyor Projesi' kapsamında organize edilen 1. 'Namık Kemal Kitap Festivali' kapsamında Davranış Bilimleri Uzmanı ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak sevenleri ile buluşarak söyleşi gerçekleştirdi.

Tekira AVM'de gerçekleştirilen programda Aşkım Kapışmak, kendisine de evlendirme programlarında yer alması konusunda tekliflerin geldiğini ancak evlendirme programlarının dünyanı en kötü formatı olduğunu belirterek, "Evlendirme programlarını için 3 yıldır bütün kanallardan evlendirme programlarını gel sen yap diye teklif aldık. Bütün halka da şunu söylüyorum; dünyanın en kötü formatları. İnanı en çok aşağılayan formatlar. Ahlakı yerlere çeken, değer yargılarını tamamen bitiren, işin evlilik değil sadece seksüel ve para üzerine kurgulandığı, halkın hazlarının ve egolarının tap yaptığı programlar. Sunucuların para kazanıp seyircilerin yoldan çıktığı programlar. O yüzden kesinlikle kınıyorum ve hiç kimseye tavsiye etmiyorum" dedi.

Yeni kitabı hakkında da bilgiler veren Aşkım Kapışmak haftaya çıkacak kitap öncesi son turunu Tekirdağ’da gerçekleştirdiğini, Türkiye turnesine yeni kitabı 'Kalbin Anahtarı' kitabı ile devam edeceğini belirtti.

Aşkım Kapışmak’ın söyleşisi sevenlerinin kitaplarını imzalaması ve fotoğraf çektirmesi ile son buldu.

 

İHA

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler