YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Eser gelecek, Hülya yanacak!"
"Eser gelecek, Hülya yanacak!"
09 Temmuz 2013 10:46
Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan ünlü program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz Türkiye programına juri olarak yeni bir isim transfer ettiğini açıkladı.

Bodrum’da canlı yayın programı yapan Mesut Yarı’ya konuk olan Acun program öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ilıcalı Survivor yarışmasının ardından birkaç günlük tatil için geldiği Bodrum’da Mesut Yar’ın sunduğu Burada laf çok programına katıldı. Yeni aldığı 1.3 milyon dolar değerindeki surat yatı ile gelen Ilıcalı yeni oyuncağı ile Yalıkavak turu atmayı da ihmal etmedi. Ilıcalı tatile girdiklerini belirterek “birkaç yayın sözüm vardı onları da yaptıktan sonra tamamen tatil yapacağım”ifadelerini kullandı

Sürat botu gereksiz oldu

Gazetecilerin yeni aldığınız surat yatı ile geldin sorusuna “evet yeni aldığım surat yatı ile geldim. Yayına geç kalmıştık. Biraz tehlikeli oldu gelişimiz. Karanlık olduğundan dolayı bir şey görmedik. Buralarda biraz kayalık, biraz gereksiz bir hareket yaptık ama geç kalmıştık o yüzden oldu”sözlerini kulandı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye programına yeni transfer

Yeteneksizsiniz Türkiye’ye yeni bir transfer yaptığını da açıklayan Acun Ilıcalı “çok önemli bir transfer benim için. Aylardır düşünüyordum bu transferi. Kendisi ile de görüştüm. Bizim jürilerimiz futbol takımı gibi gerçekten çok önem veriyoruz. Eser Yenerler içinde uzun zamandır düşünüyordum. O ses Türkiye’nin yıl başı programında kendisini o his ettirdi. O yüzden bende çok istiyordum. Ben çok mutluyum. Bizim jürimize çok renk katacak, yanan Hülya Avşar olacak tabiî ki. Bu işte Hülya yanar”dedi.

Acun'dan Hülya Avşar'a cevap

Hülya Avşar’ın Acun gider ben kalırım sözüne de yanıt veren Ilıcalı “Hülya yine yapmış yapacağını. İşte Hülya’nın farkı, Öz güvende limitsiz olmak. O öyle diyorsa doğrudur bu konuda bir şey demiyorum”.

Hülya Avşar boyunun ölçüsünü aldı

Hülya Avşar ile geçen sene yaptıkları yüzme yarışında birinci genel Acun Ilıcalı bu sene Hülya Avşar’ın karşısına çıkamayacağını belirterek “Hülya boyunun ölçüsünü aldı bence. Gerçekten karşıma çıkamaz, çünkü insanlar bir sene kandıra bilirsin geçmeden geçtim diyerek. Bu senede yarışırsan ayağımın bir ameliyatlı yinede 3 boy fark atmasam bir daha hiç bir şey söylemem zaten. Hülya ile beni yarışmam en büyük hataydı. Sonrada sıkıştığı yerde benim onunla yarışmam mümkünümü diyor Hülya. Ben hiçbir zaman yarışalım demedim ki, yüzücüyüm diyen kendisi zaten. Hülya’ya gereken cevabı verdiğimi düşünüyorum.

İHA

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler