YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdal Beşikçioğlu'ndan 'Paralel Devlet' dizisi
Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi 'Herkes Düşmanını Tanıyacak' çok yakında başlıyor.
Erdal Beşikçioğlu'ndan 'Paralel Devlet' dizisi
03 Temmuz 2014 / 23:12 Güncelleme: 03 Temmuz 2014 / 23:11

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nde canlandırdığı Komiser Behzat karakteri fenomen olan Erdal Beşikçioğlu, yeni rolüyle geliyor.

Star TV’nin yeni sezon için hazırladığı, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan ve Selen Soyder gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin tanıtımı yayınladı.

Kimler hangi rolde

İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail Demirci ise teşkilattan atılan bir özel harekatçıyı canlandıracak. Erdal Beşikçioğlu ise emekli istihbaratçı olacak. Kevork Malikyan ise başbakanlık müşteşarı olacak. Görevlerinden atılan kişiler işin arkasındakileri ararken birçok olayla karşılaşacak ve dizi bunları anlatacak.

'Kurtlar Vadisi Pusu' gibi suç dünyasını anlatacak dizinin sloganı ise; "Reaksiyon, güç dünyasını anlatacak." Dizide, devlet ve devletler arasındaki güç savaşlarının gerçek olaylardan yola çıkılarak anlatılacağı söyleniyor. O kadar çok olay var ki…

Dizide işlenecek konulardan biri 2001’de Malatya’da düştüğü söylenen CASA tipi askeri nakliye uçağı. Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı Hava Grubu’na ait CASA CN235 tipi hafif nakliye uçağı, içindeki 34 askerle Malatya yakınlarında düşmüştü! Dizide işlenecek ‘gerçek olaylardan’ biri bu olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken; senaristler ise 'Kurtlar Vadisi Pusu’da da görev almış olan Ozan Aksungur ve Yasak dizisinin senaristi Emre Özdür olacak. Dizinin müziklerini ise 'Muhteşem Yüzyıl’ın da müziklerini yapan Fahir Atakoğlu yapacak.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler