YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eliaçık'tan Nihat Hatipoğlu'na ağır sözler!
İhsan Eliaçık ATV'de Ramazan ayı için program yapan ve 600 bin TL aldığı iddia edilen Nihat Hatipoğlu'nu çok sert sözlerle eleştirdi.
Eliaçık'tan Nihat Hatipoğlu'na ağır sözler!
07 Temmuz 2014 / 18:30 Güncelleme: 07 Temmuz 2014 / 13:53

Karadeniz TV'de "Bana Dinden Bahset" programında Hz Muhamed'in hayatı boyunca din anlattığı için para almadığını söyleyen İhsan Eliaçık, Nihat hatipoğlu için sert ifadeler kullandı.

Dinin alınıp satılan bir şey oladığını söyleyen Eliaçık, "Ben yüzlerce konferans verdim. Hiçbirinden para almadım. Nedir bu ya adam 600 bin TL alıyor. Neymiş? Din anlatıyormuş! Karnınıza ateş dolduruyorsunuz. Bir kişinin ihtiyacı çıplak kalmayacak kadar giyinmek aç kalmayacak kadar yiyecek ve ev kirası çıkar bunları 600 Bin TL'den, ne kaldı? 599 bin TL.

Eğer Müslümansan, erkeksen...

Eğer müslümansan, erkeksen o vaaz verdiğin Sultanahmet Meydanı'nda 599 bin TL'yi açlara yoksullara dağıtırsın. Nedir bu ya babası oğlu milleti söğüşlüyor. Senin anlattığın Muhammed ile benim anlattığım Muhammed arasında çok fark var. Ben yetim öksüz Muhammed'i anlatıyorum. Yoksullara yardım eden Muhammed'i anlatıyorum" dedi.

 // mehmet
kime inanacagımıza şaşırdık bence en iyisi kuranı rehber edinip fazla hocalara kulak vermemwk...
13 Kasım 2017 10:46
 // Ömer
Hatipoğlu hocamız bütün satılık, din düşmanı, yalaka, viskici, Asker kaçığı , kıskanç ve zavallı sefihleri geriyor. It ürür .. Meselesi...
13 Ağustos 2015 16:50
 // Celal asar
Ikisinin yüzüne bakın yeter. Hatipoğlu Ankara'da 5 katli ücretsiz kutran kursu yaptırdı. Dicle ilahiyatta 30 Öğrenciye burs veriyor. Bu viskiciler ülkeyi yıkmaktan başka ne Yaptılar. Din düşmanı, peygamber düşmanı Taif'e...
13 Ağustos 2015 16:47
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler