YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekranlarda Seda Sayan rezaleti
Ekranlarda Seda Sayan rezaleti
17 Ekim 2009 07:59
'Türkiye'nin en güvenilir ünlüsüyüm' diyen Seda Sayan'ın programındaki her şeyin bir düzmeceden ibaret olduğu ortaya çıktı!

Seda Sayan'ın programında izleyiciler çok feci kandırıldı. Konuklar da yaşanılanlar da düzmeceydi. Sabah programından öğle programına 'terfi' eden Sayan'ın konukları kast ajansından çıktı...

SEDA SAYAN BOYUNU AŞAN İŞLERE KALKARSA

Sayan'ın yeni programını adı "Yalnız Değilsiniz" Diyor ki Kadırgalı "Kayıp sevdiklerinizi bulalım, gizli kalmış cinayetleri çözelim" Tabii bu işler o kadar kolay değil! Ama her işin bir kolayı var. Sayan da kolayına kaçıyor ve ekrana çıkarıp sevdiklerini bulacağı konukları kast ajansından getiriyor.

HABERİM YOKTU DİYECEK AMA KİM İNANACAK?

Sayan "Konuklarla yapım ekibi ilgileniyor.  Haberin yoktu" deyip işin içinden çıkmak isteyebilir ama her fırsatta "en güvenilir ünlüyüm" diyen Sayan'a kim inanır?

VE DÜZMECE PROGRAM BAŞLIYOR! GÖZYAŞLARI SEL OLUYOR

Sayan'ın düzmece programı 13 Ekim'de yayınlandı. Güya "Hafize Ana" 8 yıldır oğlunu görmüyormuş... Oğluyla kendi arasına gelini girmiş. "Onlarla birlikte yaşıyordum, bu onlara ters geldi. Üzdüysem özür dilerim" deyip oğluna çağrıda bulunuyor. Bu arada stüdyoda dökülen gözyaşının haddi hesabı yok! Bir Hafize Ana ağlıyor, bir Seda Sayan ağlıyor, stüdyo konukları zaten birer gözyaşı bombası gibi... Kamera hangisini çekeceğini bilemiyor!

Bir de programın dedektifi var: İbrahim Kendirli! Dedektif 'Hafize Ana'nın derdini duyduktan sonra hemen araştırmaya başlıyor. 8 yıldır ortadan kaybolan oğulu şıp diye buluyor. Kendisiyle 45 dakika telefonda konuşuyor. Güya oğul Recep "Zamanı gelince annemi göreceğim" demiş. Tabii 'Hafize Ana' hemen repliğini söylüyor. 'Zamanı ne zaman? Cenazeme mi gelecek?" Tabii gözyaşları yine sel oluyor...

Ve kavuşma vakti geliyor. Kapı açılacak. Ardından Recep çıkacak mı, çıkmayacak mı? Stüdyoda bir gerilim müziği çalmaya başlıyor. Sayan hemen müdahale ediyor. "Bu ne böyle sinek vızıltısı gibi" Müziği sesi hemen artırılıyor ki gerilim artsın diye!..

Tam 2 dakika kamera bir Sayan'ı, bir 'Hafize Ana'yı, bir dedektifi gösteriyor. Kapı bir türlü açılmıyor. Sayan "gerçekten mi gelmedi ayol? Bana da söylemiyorlar ağzımdan kaçırırım diye" diyerek sanki haberi yokmuş gibi davranmaya devam ediyor.

Sonunda Recep geliyor ve ekranda kocaman bir alt yazı: Hafize Ana'yla oğlunu 'Yalnız Değilsiniz' buluşturdu.

GERÇEK ADI HAFİZE DEĞİL SEVİL

Takvim'in haberine göre işte bunların hepsi yalan! Çünkü 'Hafize Ana' dedikleri kadının gerçek adı Sevil Karviç! Recep isminde bir oğlu da yok!

AJANSIN KADROLU OYUNCUSU

IMC Ajans'ın kadrolu oyuncularından Sevil Karviç, birkaç sene önce yine bu tarz programlarda mağdur olarak ekrana çıkmıştı.
 
"Yalnız Değilsin" de de Hafize Ana rolünü üstlenen 69 yaşındaki oyuncunun gerçek hayatta bir kızı ve 45 yaşlarında bir oğlu var. Sevil Karviç'in oğlu ise Seda Sayan'ın programında bahsettiği gibi İzmir'de kayıp değil annesinin yanına İstanbul'da... (İnternethaber)

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler