YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dişi Sherlock Holmes Müge Anlı yine çözdü
Dişi Sherlock Holmes Müge Anlı yine çözdü
27 Ekim 2015 06:56
Kızı, sevgilisine 'Babamı biraz hırpala' dedi. Ancak sevgili yaşlı adamı öldürüp foseptik çukuruna attı. Korkunç olay Müge Anlı'nın programında çözüldü.

Gaziantep'te yaşayan Ali Sönmez (78), yattığı hastanede yakınlarının da aralarında bulunduğu 3 kişi tarafından çıkarıldıktan sonra kendisinden haber alınamadı. Yaşlı adamın yakınları son çare olarak ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı-Sert programına başvurdu. Programa bağlanan Ali Sönmez'in kızı Fatma Sönmez, sevgilisinden babasını hırpalayıp bir tarafa atmasını istediğini canlı yayında itiraf etti. Harekete geçen polis ekipleri, Fatma Sönmez'i gözaltına aldı.

Sönmez ortada ceset bulunmaması nedeniyle adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Polis, kayıp olan Ali Sönmez ile aynı ismi taşıyan torunu Ali Sönmez, Fatma Sönmez'in sevgilisi Mahir Öztürk ve Suriyeli İbrahim adlı kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Söz konusu kişilerin yaşlı adamı hastaneden çıkardıkları ortaya çıktı.

HALIYA SARIP ATTI

Olayla ilgili soruşturmayı derinleştiren ekipler, Mahey diye bilinen Mahir Öztürk'ü saklandığı Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Polis sorgusunda suçunu itiraf eden Mahir Öztürk, ifadesinde cesedin yerini de söyledi. Ekipler, Mahir Öztürk'ün gösterdiği foseptik çukurunda yaşlı adamın cesedini arama çalışması başlattı. Asfalt yoldan 50 metre uzaklıktaki tarla içerisindeki fosseptik çukuru, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi'ne (GASKİ) ait vidanjörle boşaltıldı. Ekipler, 78 yaşındaki Ali Sönmez'in cesedini halıya sarılı vaziyette buldu.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler