YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diriliş Ertuğrul o tarihte başlıyor
Diriliş Ertuğrul o tarihte başlıyor
27 Ağustos 2015 14:30
TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu izleyici tarafından merakla bekleniyor. Eylül ayının gelmesiyle ne zaman başlayacak sorusunu akıllara getiren dizi de çekimler kış aylarında zor olacağı için başladı.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlıyor? TRT'nin aksiyon dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 1.sezonda büyük ilgi görmüştü. 2015 - 2016 yeni sezonunun merakla beklendiği dizi ilk bölümünü ne zaman yayınlayacak? Tüm detaylar haberimizde...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 2. (YENİ) SEZON

Diriliş Ertuğrul dizisinin 2. sezonunda artık Kayılar'ın beyi Ertuğrul Gazi'dir. Ertuğrul Gazi Beyliğinde tam hüküm kurmayı başarmak ile uğraşırken dışarıda da haçlı ordusu ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Haçlı birliğinin üzerilerine gelen büyük ordusuna karşı Ertuğrul Bey'in sadece Alpleri vardır.

TRT1'in rating sınırlarını zorlayan dizisi Diriliş Ertuğrul, yayınlandığından bugüne 21 bölüm boyunca zirvedeki yerini korudu. Sezona damga vuran Diriliş Ertuğrul, son yayınlanan final 21.bölümüyle AB'de yine en yakın rakibine uzak ara fark atarak 1. olan dizi oldu. Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunun Eylül ayında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu için resmi bir açıklama yapılmadı ancak yeni sezon tarihi Eylül ayında kesin olarak açıklanacak.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler