YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diriliş Ertuğrul liderliği bırakmadı
İlk bölümüyle gündeme damgasını vuran Diriliş "Ertuğrul" dizisi bu haftaki bölümüyle yine çok ses getirdi. Dizideki zikir ve rüya sahnesi izleyiciyi ekrana kilitledi. Dizi, reytinglerde liderliği bırakmadı.
Diriliş Ertuğrul liderliği bırakmadı
18 Aralık 2014 / 17:50 Güncelleme: 18 Aralık 2014 / 17:59

İlk bölümüyle reytinglerde zirve yapan Osmanlı dizisi Diriliş Ertuğrul 2. bölümüyle de ldierliği bırakmadı. Dizi şimdiden fenomen olma yolunda...

Reytinglerde liderliği bırakmadı

Geçen hafta reytinglerde birinci olan Diriliş Ertuğrul, bu hafta da aynı başarısını devam ettirerek birincilik koltuğunu bırakmadı. Bu haftaki sıralamada 8.13 reyting alan Diriliş Ertuğrul, dizilerde en yakın rakibi olan Güzel Köylü'yü ikiye katladı. Güzel Köylü'nün 4.52 reytingle 3. sırada yer aldığı listede O ses Türkiye 6.91 reyting aldı.

rs1-196.jpg

Hollywood yapımlarını aratmıyor 

Engin Altan Düzyatan ve Hande Subaşı gibi isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken 'Diriliş: Ertuğrul' dizisi, Hollywood yapımlarını aratmayacak teknik özellikleriyle de parmak ısırtıyor.

Dizide 1.250 çalışan var 

Dizide 30 ana karakterin yanı sıra yardımcı oyuncularla birlikte bin kişi rol alıyor. 250 kişilik çekim ekibinin yer aldığı dizi ayrıca kurulan platolar, dekor ve kostümleri ile de Türk dizi tarihinin en büyük prodüksiyonlarından biri...

rs2-054.jpg

rs3-019.jpg

 

rs4-009.jpg

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler