YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davos’u desteklemeyen Araplara sanal saldırı
Davos’u desteklemeyen Araplara sanal saldırı
Davos’u desteklemeyen Araplara sanal saldırı
06 Şubat 2009 / 16:06 Güncelleme: 06 Şubat 2009 / 00:00

Almanya'nın Dusseldorf kentinde bulunan Türk Konsolosluğu'na molotof kokteyli atılması ve bazı Arap liderlerinin Başbakan Erdoğan'a destek vermeyerek sessiz kalması, internet korsanı Ayyıldız TİM’i (AYT) harekete geçirdi.


Kendilerini “sanal alemin askerleri” olarak tanıtan Ayyıldız Tim sanal internet korsanları, Almanya'nın Dusseldorf şehrinde Türk Konsolosluğu'na molotof kokteyli atılması ve Davos Zirvesi'nden sonra Başbakan Erdoğan'a destek vermeyen bazı Arap ülkelerine ait internet sitelerine hackleyerek mesaj bıraktı.


Ayyıldız Tim ‘hacker’ grubu, Almanya'nın Dusseldorf şehrindeki Türkiye Konsolosluğu'na kimliği tesbit edilemeyen teröristler tarafından molotof kokteyli atılması ve Başbakan Erdoğan'ın Dünya Ekonomik Formu’nun toplandığı Davos Zirvesi'nde Şimon Peres’e yönelik açıklamalarına destek vermeyen bazı Arap ülkelerinin internet sitelerini hackledi.


Hackledikleri sitelere mesaj bırakan Ayyıldız Tim ekibi, “Osmanlı İmparatorluğu altında 6 yüz sene huzur içinde yaşadınız. Unuttunuz mu bunları? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sizler için yaptığı çıkışa neden destek vermediniz? Destek verene kadar bütün siteleriniz hacklenecektir” uyarısında bulundu.


Yüzlerce siteyi hacklediklerini açıklayan AYT korsanları, ayrıca Almanya'nın Dusseldorf kentinde bulunan Türk Konsolosluğu'na kimliği belirsiz kişiler tarafından atılan molotof kokteyline de sanal ortamdan karşılık verdi. Almanya merkezli ve Türkiye karşıtı yayın yapan siteleri de geçici olarak kapatan Ayyıldız Tim ekibi, bu tür saldırıların devam edeceği açıklamasında bulundu.


Kanalahaber.com"Ermeniler'den özür diliyoruz" HACK'LENDİ!


Korsanlardan komutanlara sanal KORUMA


DTP'nin sitesinde Türk bayrağı ve Mehter Marşı 


 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler