YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet'ten çok tartışılacak manşet
Paris'te 7 Ocak günü Charlie Hebdo Dergisi'ne düzenlenen saldırı, 12 kişinin ölümü ile sonuçlandı. Olayın yankıları hala Türk ve dünya basınında devam ederken dünkü Cumhuriyet Yürüyüşü'nü haber yapan Cumhuriyet Gazetesi skandal bir manşet attı.
Cumhuriyet'ten çok tartışılacak manşet
12 Ocak 2015 / 12:58 Güncelleme: 12 Ocak 2015 / 13:32

Charlie Hebdo Dergisi'ne yapılan saldırı sonucu tüm dünya neredeyse ayağa kalktı ve dün Paris'te yaklaşık 50 devlet adamının katılımı ile Cumhuriyet Yürüyüşü gerçekleşti. Yürüyüşe Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı.

Yürüyüş bugün de gazete manşetlerindeki yerini aldı. Fakat Cumhuriyet Gazetesi'nin manşetine seçtiği 'Haç' şeklindeki fotoğraf saldırıya ne açıdan baktıklarını gözler önüne serdi.

'Özgürlük İçin' başlığının altında, gösteri sırasında Paris'te, 'Haç' şeklini almış fotoğrafın özenle seçilmesi 'Özgürlük sadece Hristiyanlar için mi?' sorusunu akla getirdi.

İşte o manşet:

cmh.jpg

 

cmhryt gazetesi ve cacık
 // A.SAĞ
Cumhuriyet gazetesinden ve ideolojisinden bi cacık olmaz.
Bu saçma sapan gazete orta-kuzey afrikada Fransanın - hristiyanların yediği haltları-katliamları birgün bile haber yapmamıştır yapamaz. Öyle yeşil gözlü masum kız resmi koymayla fransayı mazlum gösteremesiniz.
Çünkü fransa mazlum değil ZALİMdir görebilene......
12 Ocak 2015 Pazartesi 16:43
.....
 // remzi
Birincisi koyu görüntü aynen haça benzemiş duygularını yansıtmış.İkincisi saptırmak genetik duygulardan kaynaklanıyor olsa geek...
12 Ocak 2015 Pazartesi 16:05
nekadarı varkında..
 // atiker
chp ve sol herzaman sosyalizmi kendine idol olarak lanse ederler ama işin garibi eski rusyadan ve cinden kübadan ilham almazlar acaba farkındamılar düşman ilan ettikleri emperyalizim ve siyonizimden beslenirler ipleri hep batılıların elindedir örneği cumhuriyetin manşetinde özgürlük batıdamı yoksa cindemi rusyadamı kübadamı chp ve sol pusulayı kaybetmiş ne akla hizmet ediyorlar haberleri ya yok yada akıllar kirada ....
12 Ocak 2015 Pazartesi 14:36
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler