YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet, PKK'nın silah bırakmasını istemiyor!
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın, Can Dündar'a övgü yağdırmasının ardından Cumhuriyet gazetesi, bugünkü manşetinde yine bir alçaklığa imza atarak açıkça "PKK silah bırakmamalı" şeklinde bir söylemde bulundu.
Cumhuriyet, PKK'nın silah bırakmasını istemiyor!
24 Ocak 2016 / 16:15 Güncelleme: 25 Ocak 2016 / 08:49

Cumhuriyet gazetesi ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'dan da aldığı gazla bugün açıkça hainliği daha da ileri götürerek PKK'nın silah bırakmasına karşı çıktı.

Cumhuriyet yazarı Aydın Engin, PKK terör örgütünün Avrupa'daki elebaşılarından KCK Yürütme Konseyi üyesi aynı zamanda KNK (Kürdistan Ulusal Konseyi) Yürütme Konseyi üyesi Zübeyir Aydar ve Kongra Gel (Halk Kongresi) eşbaşkanı Remzi Kartal ile Brüksel yakınlarındaki bir köyde röportaj yaptı.

PKK'YA AÇIK DESTEK

Röportajda yer alan PKK'nın silah bırakmaması detayı Cumhuriyet tarafından birinci sayfaya taşındı. 

Cumhuriyet, Remzi Kartal'ın "Türkiye'de siyasal mücadele imkânı olmadığı için, 'PKK silah bırakmalı; HDP işi götürmeli' derseniz Kürtleri savunmasız bırakırsınız" şeklindeki skandal sözlerini öne çıkararak PKK'nın silahlı teröre devam etmesini destekledi.

BIDEN, CAN DÜNDAR'I ÖVMÜŞTÜ

Cumhuriyet'in açıkça PKK'nın terörüne destek vermesi tam da ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın Cumhuriyet'in vatan hainliği ve casusluktan tutuklu genel yayın yönetmeni Can Dündar'ın oğlu ile yaptığı görüşmede babası için "çok cesur bir baban var, gurur duy" şeklindeki sözlerinin ertesinde gelmesi dikkat çekti. 

PKK'yı PYD üzerinden silahlandıran ABD'nin gazına gelen Cumhuriyet, artık açıkça PKK silah bırakmasın diye yayın yapıyor, hainliği daha da ileri taşıyor. 

1453638929-9bff69.jpg

 // emre
Bizimde ABD ye seyahat eden siyadetçilerimiz oradaki katliama uğramış kızılderili yakınlarıyla ve polis şiddetine maruz kalmış zenci yakınlarıyla görüşmeliler...
25 Ocak 2016 00:25
 // Hsmn
Bunların vatan hainliği mayalarında var....bunlar ithal ithal....saflar netleşiyor..her serde hayır vardır ...Allahın dediği olur...
24 Ocak 2016 21:43
KAN-DİL liler
 // avşarelleri sarız
breh breh breh ula sıkıyorsa sizde elinize silah adın gidin gancıkmısınız tükürükçüleride alın arkasını dayayanlarıda alın abd iran moskof ingiliz israel de destekçiniz zaten hadi bre gancıklar çıksanıza......
24 Ocak 2016 Pazar 21:27
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler