YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet okurlarından Can Dündar'a ‘gazetemizi geri ver’ ültimatomu
Cumhuriyet’in, Can Dündar’dan sonra Fethullah Gülen’in oyuncağı haline gelmesine tepki gösteren bir grup Cumhuriyet okuru, gazetenin yönetimine bir ültimatom gönderdi. Okuyucular bu metnin gazetede de yayımlanmasını istedi.
Cumhuriyet okurlarından Can Dündar'a ‘gazetemizi geri ver’ ültimatomu
11 Mart 2016 / 20:35 Güncelleme: 11 Mart 2016 / 21:24

Bir grup Cumhuriyet gazetesi okuru, Cumhuriyet Vakfı ve yönetimine gönderdikleri bir bildirge ile “Cumhuriyet gazetesini geri istedikleri”ni söyledi.

Cumhuriyet gazetesinin çizgisinin değiştirildiğini iddia eden 330 Cumhuriyet okuru, Cumhuriyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Orhan Erinç’e, İcra Kurulu Başkanı Akın Atalay’a, Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’a ve Okur Temsilcisi Güray Öz’e bir bildirge göndererek, bu metnin gazetede yayımlanmasını istediler.

Bildirgenin gazeteye gönderildiğini ancak gazetede yayımlanmadığını öne süren 330 Cumhuriyet okuru, metnin kamuoyuna açıklanmasına ve Cumhuriyet okurlarının imzasına açılmasına karar verdi.

nasıl versin
 // muammer Bekaroğlu
gazeteyi geriveremez çünki parasını peşin almış satılan mal geriverilmez,bunlar okadar zalimki Uğur Mumcuyu bile vefatında kullandılar,mollalar irana diye slogan attılar bunlar timsahın göyaşları idi şimdi hedefleri pkk ve feto ile birlikde hümeyni cilik oynuyorlar ama yakında kafalarını vururlar duvara...
12 Mart 2016 Cumartesi 13:02
ŞU CUMHURİYET OKURU
 // ANGARALI
MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKMAYI ÖGRENEMEDİLER GİTTİ GİDER....
12 Mart 2016 Cumartesi 11:33
 // Huso
Yook yook sayın cumhuriyet okurları feto ya kızmayın . Her ikiside israil e amerikaya rusyaya ingilize kısacası Türkiye aleyhinde ne kadar mahlukat varsa onlara çalışıyo...
12 Mart 2016 09:13
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler