YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet muhabirinden skandal sözler
Gezi parkı eylemlerini bahane ederek Ankara’nın en gözde yerlerinden olan Kızılay’da etrafı cehenneme çeviren provokatörlere, Cumhuriyet gazetesi muhabiri Sinan Tartanoğlu’ndan övgü dolu sözler geldi.
Cumhuriyet muhabirinden skandal sözler
06 Haziran 2013 / 16:45 Güncelleme: 06 Haziran 2013 / 16:48

Tartanoğlu, ‘facebook’ üzerinden paylaştığı fotoğraflarla Kızılay meydanındaki vandalizmi desteklediğini gösterdi.

Kamu bankası olan Ziraat Bankasının harabeye çevrilmiş vaziyette fotoğrafını yayımlayan Cumhuriyet gazetesi muhabiri Sinan Tartanoğlu altına da “İşte esas öfke… Şimdi arasınlar bakalım 30 TL borç için nefes aldırmadan…” yorumunda bulundu. Başka bir fotoğrafında ise “Ankara’da anarşi, Türkiye’de anarşi” şeklinde sevinç başlığı attı.

İşte bizim akil insanlarımız

Paylaştığı diğer bir fotoğrafta ise İlhan Selçuk, Uğru Mumcu ve Aziz Nesin’in beraber olduğu bir masada içki içtikleri anda çekilmiş vaziyetteki fotoğrafını yayımlayan Tartanoğlu “İşte bizim akil insanlarımız!!!” şeklinde yorumladı.

Bu ilk vukuatı değil

Tartanoğlu geçtiğimiz günlerde yaşanan Kutlu Doğum etkinliklerindeki program sonrası Twitter hesabında "Kutlu Doğum mide bulantısından sonra, beni bir büyük paklar. Zehirlendim resmen" demişti. Bunun üzerine sosyal medyadan çok fazla tepki gören Tartanoğlu yine Twitter hesabından “Kutlu Doğum Haftası ile ilgili yazdığım tweet yanlıştı, kabul ediyorum. Bu konuda hassasiyeti olan herkesten özür dilerim” diye yazarak geri adım atmıştı.

 

Star

13:37
 // kemal kinar
senden utanc duyuyorum...
07 Haziran 2013 13:37
BUNLAR HEP AYNI
 // YAŞAR YELEKİN
bunlar hep aynı be kardeşim tükürdüklerini yalamak . onlara tükürdüklerini yalamak kaymak yalaktan daha iyi geliyor.mundan deyil muhabir muhabirlik yapan gercek kişilerin odasında temizlikci bile olmaz. yazıklar olsun diyorum.
...
06 Haziran 2013 Perşembe 17:53
17:50
 // Yahudi dönmeleri
Bunlar, yahudi dönmesi, sahte Türklerdir. Ülkeyi kürt türk diye bölemeyeceklerini anlayınca, etekleri tutuşmuş. Defolun ülkemizden pis sebetaistler!...
06 Haziran 2013 17:50
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler