YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet Gazetesi'ne soruşturma başlatıldı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Charlie Hebdo'nun karikatürlerini yayınladığı için tepki çeken Cumhuriyet Gazetesi'yle ilgili soruşturma başlattı.
Cumhuriyet Gazetesi'ne soruşturma başlatıldı
15 Ocak 2015 / 16:50 Güncelleme: 15 Ocak 2015 / 17:15

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerinin 4 sayfalık kısmını yayınladığı için tepki çeken Cumhuriyet Gazetesi'yle ilgili resen soruşturma başlattı. Savcılığın, gazetenin iki yazarı ve sorumluları ifadeye çağıracağı öğrenildi. 

Dünkü sayısında Charlie Hebdo dergisinin bir bölümünü yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı resen soruşturma başlattı. Soruşturmayı yürüten Basın Suçları Savcısı Vedat Yiğit'in “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama” suçundan, karikatürleri köşelerinde kullanan yazarları ve gazetenin sorumlularını ifadeye çağıracağı öğrenildi. 

Öte yandan yaklaşık 100 kişinin de Cumhuriyet Gazetesi sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundukları öğrenildi.

 

DHA

Oyuna dikkat!!!
 // Ömer
Sakın paralel ihanet çetesi yahudi finansmalı medyanın Türk kimlikli yazar,gazeteci yahudi uşaklarının tezgahladığı oyuna gelmeyiniz.Hukuk çerçevesi içerisinde mücadele ve ab'den yükselen küresel yahudi medyasının etkisindeki avrupa parlametosuna yahudi onayı olmadan seçilemeyen siyonizm uşaklarının islam ve diğer coğrafyalardaki barbarlıklar karşısında sağır kör olmalarına rağmen kuyruklarına basılmış misali bağrışmalarına,demeçlerine aynı tonda,şekilde ve sertlikte cevap verilmelidir....
15 Ocak 2015 Perşembe 17:16
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler