YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet Gazetesi'nden Davutoğlu tekzibi
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızının ders notlarıyla ilgili bir haber yapan Cumhuriyet gazetesi, birinci sayfadan düzeltme yazısı yayınladı.
Cumhuriyet Gazetesi'nden Davutoğlu tekzibi
15 Şubat 2015 / 12:18 Güncelleme: 15 Şubat 2015 / 12:23

Cumhuriyet Gazetesi bundan bir süre önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kızının zayıf not aldığı dersin hocasının okulunun değiştirildiğine yönelik bir haber yaptı.

"Kızı zayıf alında öğretmenin sınıfı değişti" dediler

Haberde Davutoğlu'nun 9. sınıfta okuyan kızının matematik sınavından düşük not aldığı, özel öğretmeninin sınav kağıdını görmek istemesi üzerine, sınav kağıdını göstermeyen matematik öğretmeninin başka bir sınıfa verildiği yazılıydı.

Başbakanlık yalanladı

Daha sonra Başbakanlık konuyu özetleyen ve Cumhuriyet'i yalanlayan bir açıklama yapmış, konunun yargıya taşınacağını bildirmişti.

1-691.jpg

Birinci sayfadan tekzib

Yargı sürecinin ardından Cumhuriyet gazetesi bugün birinci sayfasından bir tekzip yayınladı. Düzeltme ve cevap başlığıyla yayınlanan tekzipte o haber için "tümüyle yalan ve iftiradır" denilmesi dikkat çekti.

ss-005.jpg

 

 

DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK
 // yalnızkurt
meşhur haberdir.hafızamızı tazeleyelim. imam'ın koyunu çalınmış, imam karakola müracaat etmiş.olay basına yansıyınca malum gazetenin başlığı: "İMAM KOYUN ÇALDI"...! durmak yok...ibretle izlemeye devam.......
15 Şubat 2015 Pazar 17:36
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler