YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca, Hatipoğlu ile dalga geçti
Cübbeli Ahmet Hoca, Hatipoğlu ile dalga geçti
23 Şubat 2015 09:09
Cübbeli Ahmet Hoca, isim vermeden Nihat Hatipoğlu'nun televizyon programlarıyla dalga geçti.

Cübbeli Ahmet Hoca isim vermeden televizyondaki dini programları eleştirdi. Cübbeli Ahmet Hoca'nın "Peygamberi çok sevelim, siz de ağlayın falan. Arkadan da ver müziği, ver gazı ver" sözleri akıllara Nihat Hatipoğlu'nu getirdi.

Cübbbeli Ahmet Hoca, ehli sünnetin Şiilik tehlikesi altında olduğunu belirttiği sohbetinde eleştirilerinden Nihat Hatipoğlu da nasibini aldı. Cübbeli Ahmet Hoca, Hatipoğlu'nun televizyon programlarını şöyle eleştirdi:

"Peygamberi çok sevelim, siz de ağlayın falan. Bazı hocaların yaptığı gibi... Arkadan da ver müziği, ver gazı ver. Ondan sonra ilahisi, kasidesi arkadan da müziği falan. Hz Ömer şöyle yaptı, Hz. Ali böyle yaptı... Ya tamam da arkadaş Hz. Ömer'e sövüyor adam..."

DOĞR SÖYLEMİŞ
 // DADAŞ
cübbeli Hoca Doğru Söylemiş Hatip Oğlunun Bilgisine Eyvallah ama Bilmiyormuki Kibir İnsanı Bitirir Kendi Yapmıyorsa Bile Programındaki O Arka Fon Müziğini Çaldırmamalı Kendisini Peygamber Gibi Göstermemeli Kendisi Yetmiyormuş Gibi Birde Oğlunu Aynı Hava ve Uygulamayla ekranlara Sürmemeli Yok Kızlar Hayranmış yayınları yapıldığında nefislerine gem Vurup Ekranlardan ayrılmalılardı Oysa kendilerini O kadar beğenmişler ki Aynı Hızla Yokluğa İlerliyorlar Müslüman Olarak Kendilerine Bir Hatırlatmadır ...
02 Mart 2015 Pazartesi 14:31
09:54
 // e guzel
adam gibi adam Cübbeli. kimsenin gönlüne göre fetva vermiyor.gercek müsluman ve din adamı. Bazıları gibi cikar fetvası vermiyor.şu anda tek yalan şöylemeyen adam gibi adam.bazilari gibi içinde müslumanlarin zarar göreceği yasaları savunmuyor.yanlis anlamayin savunan tanınmiş hoca ve köşe yazarımız....
23 Şubat 2015 09:54
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler