YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CNN televizyon kanalı kapatılıyor!
Güney Amerika ülkesi Venezuela'nın, ülkedeki olayları iç savaş gibi yansıtan CNN televizyon kanalının ülkedeki faaliyetlerini yasaklayabileceği belirtildi.
CNN televizyon kanalı kapatılıyor!
22 Şubat 2014 / 15:15 Güncelleme: 22 Şubat 2014 / 21:26

Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro İletişim ve Haberleşme Bakanı Delsi Rodriguez’e CNN televizyon kanalının onun aleyhinde inceleme başlatıldığı ve kanalın ülkede çalışmasının durdurulabileceği konusunda bilgilendirilmesi talimatını verdi.

Ria Novosti’nin aktardığı haberde Maduro’nun “CNN dünyaya Venezuela’da iç savaş olduğunu göstermek istiyor. Ancak, gerçekte halk çalışıyor, eğitim görüyor ve vatanını inşa ediyor” ifadelerine yer verildi. Venezuela Cumhurbaşkanı’nın sözlerine göre, televizyon kanalının ülkede çalışmalarının tamamen durdurulmasından söz ediliyor.

Maduro ayrıca “Bizim savaş propagandamızın yapılması yeter. Ben bu şekildeki Venezuela karşıtı propagandayı kabul etmiyorum. Kendilerine çeki düzen vermezseler Venezuela’dan defolup giderler. Venezuela’da çalışan ve vatanının oluşumu ile meşgul olan halk yaşıyor ve biz bunu her gün yapıyoruz” dedi

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler