YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çilek Kokusu için geri sayım başladı
Çilek Kokusu için geri sayım başladı
24 Haziran 2015 08:16
Özellikle gençlerin sabırsızlıkla beklediği Çilek Kokusu dizisi ne zaman yayına girecek? Çilek Kokusu için geri sayım başladı. Dizinin ilk bölümü 24 Haziran Çarşamba günü saat 20.30'da Star'da yayınlanacak.

Çilek Kokusu ilk bölümü ile bu hafta 24 Haziran Çarşamba günü saat 20.30'da Star'da başlıyor. Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz’ın yeni dizi heyecanı zirvede. Senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği “Çilek Kokusu”, yarın akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

Çilek Kokusu isimli dizinin konusu şu şekilde: Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum da da bırakmaz. Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Star’da başlıyor.

 

 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler