YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Küçük'ten Yılmaz Özdil'e sert sözler!
Yeni Şafak gazetesi yazarı Cem Küçük, dünkü yazısının Hürriyet’te yayınlanmamasının ardından istifa ettiğini açıklayan Yılmaz Özdil’le ilgili ilginç bir yazı kaleme aldı.
Cem Küçük'ten Yılmaz Özdil'e sert sözler!
16 Ağustos 2014 / 10:59 Güncelleme: 16 Ağustos 2014 / 11:25

Yılmaz Özdil’in istifa etmeyeceğini, tazminatını almak için kovulmayı bekleyeceğini söyleyen Cem Küçük, Kemalistlere de uyarıda bulundu.

İşte Küçük’ün yazısının o bölümü:

Geçen hafta Aydın Doğan cephesinde neler olduğunu ve olacağını yazdım ve ne yazdıysam çıktı. Çıkmaya da devam ediyor. Enis Berberoğlu Hürriyet'ten kovuldu ve artık medya kariyeri bitti. Bundan sonra hiçbir yerde dikiş tutturamaz Berberoğlu. Şimdi de Hürriyet'te bir Yılmaz Özdil krizi var. Bu bana göre yapay ve sanal bir kriz. Yılmaz Özdil hayatı boyu ucuz kahramanlık yapan cingöz bir tiptir. Bunu en iyi Fatih Altaylı bilir. Şimdi istifa ettiği haberini caka satmak için kendi yayıyor. Oysa Aydın Doğan'dan tazminat paralarını hüpletmeden Hürriyet'ten ayrılmaz Özdil. Dolayısıyla istifa etmez ancak kovulmayı bekler. Yakından tanıyanlar Özdil'in tek sevdiği şeyin para olduğunu iyi bilirler. Eğer Aydın Bey Yılmaz'a yüklü miktar parayı ödemeyeceğini ifade ederse birkaç gün sonra hiçbir şey olmamış gibi kuzu kuzu köşesinde yazmaya devam ettiğini görürsünüz. Yılmaz Özdil budur.

Faşist görüşlü bir tip

Atatürkçü-solcu kesimin taptığı bu adam aslen Soğuk Savaş sağcısı Rauf Tamer'i idol bellemiş faşist görüşlü bir tiptir. Ama şu an Atatürkçülük ve solculuk satması para ettiği için bunları satar CHP tabanına. Yılmaz Özdil, Dinç Bilgin'in şoförünün oğluyken ve kendisi de babası gibi şoförlük yapacakken onu o sefaletten çıkarıp okutan ve gazeteci yapan Dinç Bilgin'dir. Oysa ilk fırsatta en zor gününde Dinç Bilgin'i satan da Özdil'in ta kendisidir.

Hayatını borçlu olduğu Dinç Bilgin hapse girince bayram eden bir insandır Yılmaz Özdil. Emin Çölaşan, Uğur Dündar ve Bekir Coşkun da Yılmaz'la aynı tıynettedir. Bu üçünün hayatta en sevdiği şey paradır.

Aslında Atatürkçüler bu tip adamları idol olarak benimsedikleri gün kaybettiler ve kaybetmeye de devam edecekler. Milletin çoğunluğu bu dört isimden de nefret eder. Kemalistler bir daha bu topraklarda hiçbir vakit güçlü ve itibarlı olamayacaklar. Bu tipler ve Sözcü'nün sahibi Burak Akbay da zavallı Kemalistlerin sırtından tonla para kazanmaya devam edecek...

 

CEM KÜÇÜK NE YAZMIŞTI?

allt.jpg

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler