YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Canlı yayında ipler koptu!
Çözüm Süreci ve Öcalan'ın silah bırakma çağrısının konuşulduğu programda yazar Orhan Miroğlu'nun tepkisi programa damga vurdu. Miroğlu'nun Mehmet Tezkan'la girdiği tartışmada, moderatör Mirgün Cabas da zor anlar yaşadı.
Canlı yayında ipler koptu!
03 Mart 2015 / 08:42 Güncelleme: 03 Mart 2015 / 09:01

Miroğlu, programın diğer konuklarından Milliyet yazarı Mehmet Tezkan'ı barış karşıtı olmakla suçlarken adeta canlı yayında sinir krizi geçirdi.

"Neden gülüyorsun, ciddi ol!"

Mirgün Cabas'ın hazırladığı Her Şey'de konuşan Miroğlu, ana akım medyanın barış istemediğini söylerken Mehmet Tezkan'ı hedef aldı. "Tezkan süreci itibarsızlaştırıyor" diyen Miroğlu, Tezkan'ın gülerek tepki vermesi üzerine çok sinirlendi. "Neden gülüyorsunuz Mehmet Bey, ciddi olun" diye bağıran Miroğlu, Cabas tarafından zorlukla sakinleştirildi. 

"Mehmet Tezkan'dan çok sert cevap"

Miroğlu'nun sözlerine yanıt veren Mehmet Tezkan, AK Parti'yi savunan yorumcuların temelsiz seneryolar ile sürece dönük itirazları "savaş yanlısı" yaftasıyla bastırmaya çalıştığını söyledi.

"Miroğlu'nun söylediklerinin hiç bir temeli yok. Ekrana çıkıp konuyu boğuntuya getirip, oldu bittiye getirmeye çalışıyorlar. Hamasetle abaratarak karşı tarafı boğarak... Karşı tarafı PKK'nın yanlısı, savaş yanlısı gösteren bir senaryoları var. Bunu onlara öğretiyorlar herhalde, ekranan çıkıp böyle konuşacaksınız diye. Bunlar da çıkıp hep aynı şeyleri söylüyorlar. Gelin bu 10 maddeyi konuşalım diyorsun, ama konuşmuyorlar."

SENDE PROJESİN
 // DADAŞ
Mehmet Tezkan Senin Daha Önceki Konuşmalarından ve bu Konuşmalarından anlaşılıyor ki Sen Barışa Karşı Kullanılmak Üzere Kurgulanmış Bir Projesin...
03 Mart 2015 Salı 13:30
Yeni Türkiye...
 // Ömer
yahudi uşaklığı yapmaktan onur duyan onursuzlar Türkiye'ye barışın egemen kılınmasını asla istemezler.Bunların önlerine atılan kemik miktarı artıkça kuduz kelpler misali sağa sola,halkın kutsal değerlerine hakaret ederek tahrik etmekten,yalan haber yapmaktan,iftira atmaktan asla utanmazlar.eceli gelmiş KeLpin cami duvarına yanaşması misali bunların duaları ters tepiyor,Türk kimlikli yahudi uşakları ve mesiyanik pensilvnyalı ile kolkola siyon tepesine beddua seansına çıksalar bile nafile....
03 Mart 2015 Salı 10:18
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler