YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Canlı yayına silahlı baskın
Olayın meydana geldiği yer İstanbul... Eşini bir televizyon kanalında kadın programında gören kişi dehşet saçtı.Silahla canlı yayını basan çılgın koca 2 kişiyi yaralayarak hastanelik etti.
Canlı yayına silahlı baskın
14 Eylül 2010 / 15:46 Güncelleme: 14 Eylül 2010 / 16:01

İstanbul'da, eşini özel bir televizyon kanalındaki kadın programında görünce çılgına dönen koca, silahla stüdyoyu bastı. Silahtan çıkan kurşunlar, 2 kişinin yaralanmasına neden oldu.

Alınan bilgiye göre; eşi Ahmet Ayyıldız'dan bir süredir ayrı yaşayan Sabriye Ayyıldız, sevgilisi olduğu öne sürülen Hüseyin Keleş ile birlikte, özel bir televizyon kanalında yayınlanan kadın programına katıldı. Eşini televizyonda görünce çılgına dönen Ahmet Ayyıldız, silahla Sefaköy'e gelerek programın çekildiği stüdyoyu bastı. Ayyıldız'ın silahını bir anda ateşlemesiyle birlikte stüdyoda büyük panik yaşandı. Silahtan çıkan kurşunlar, Hüseyin Keleş ve teknik çalışan Ali Köklü'nün yaralanmasına neden oldu. Çılgın koca, güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak polise teslim edilirken, kulağından yaralanan Keleş, ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Elinden yaralanan ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Ali Köklü, olayın ardından Sabriye Ayyıldız ile birlikte polis merkezine giderek ifade verdi.Bu sırada olayı duyarak polis merkezine gelen Sabriye Ayyıldız'ın annesi, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösterdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İHA

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler