YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Can Dündar'dan Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının önünde toplantı
PKK'nın yayın organı Özgür Gündem Gazetesinin 'nöbetçi genel yayın yönetmenliği'ni yapan Can Dündar sabah toplantısını bebek katili Abdullah Öcalan ve terörist Sakine Cansız'ın fotoğrafları altında gerçekleştirdi.
Can Dündar'dan Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının önünde toplantı
21 Haziran 2016 / 13:11 Güncelleme: 21 Haziran 2016 / 14:27

Özgür Gündem Gazetesi ile dayanışmak için başlatılan "Nöbetçi Genel Yayın Yönetmenliği" uygulamasında görev alan Şebnem Korur Fincancı, Ahmet Nesin ve Erol Önderoğlu pazartesi günü tutuklanmıştı.

Gazetenin dünkü nöbetçi genel yayın yönetmeni ise Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar oldu.

Bir günlük yayın yönetmenliği görevini üstlenen Dündar, gazetenin sabah toplantısını terörist başı Öcalan'ın fotoğrafı altında yapması dikkatleri çekti.

Duvarda asılı bulunan fotoğraflardan bir diğerinin ise Paris'te öldürülen PKK'nın kurucularından Sakine Cansız'a ait olduğu görüldü.

318.jpg

 // Oflular
Hainler görevlerini yapıyor fakat şu bir gerçektir artık pkk ve onun gibiler ve onlar gibi düşünenler tükeniyor pkk nasıl Türk polisi ve Askerinin operasyonları karşısında tükendi ise kurt kardeşlerim korkmayın PKK'dan artık ihbar edin hainleri bütün hainler sonunda kendilerine ait oldukları dış güçlerin topraklarında defnedildi bunu unutmayalım ALLAH in izniyle hainler tükeniyor zafer yakindir...
21 Haziran 2016 22:29
 // Aydın
Bir insan hem Atatürk'çü hem de Pkk sempatizanı nasıl olabiliyor? İlginç bir durum....
21 Haziran 2016 21:24
 // Mürsel
Bunlar zaten müslüman deği de onu biliyoruz, Türk kanı da yok bunlarda ermeni tohumları adiler...
21 Haziran 2016 16:47
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler