YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Büyükerşen: 11 kıllı bacakla ile işim olmaz
Büyükerşen: 11 kıllı bacakla ile işim olmaz
Büyükerşen: 11 kıllı bacakla ile işim olmaz
18 Mart 2009 / 17:10 Güncelleme: 18 Mart 2009 / 00:00

DSP’li Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in futbol yorumunu duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız. Eskişehirspor’a destek olmayan Büyükerşen gerekçesini şu “veciz” sözlerle açıklıyor:” 11 kıllı bacaklıyla işim olmaz”.


Ömer Şahin’in hazırlayıp sunduğu Kanal a ’daki “Görüş Farkı” programına katılan AK Parti’nin Eskişehir adayı Prof.Dr.Hasan Gönen, rakibi Büyükerşen’in futbola bakışıyla ilgili çarpıcı bir anekdot aktardı. Kısaca “ES-ES’ler” olarak bilinen Eskişehirspor taraftarı takımlarına verdikleri destekle bilinir.


Eskişehirspor’un gerek süper lige çıkmasında gerekse yaptığı flaş transferlerde Maliye Bakanı Kemal Unakıtan büyük rol oynamıştı. Heykeltıraş ve sanatçı kimliği ön plana çıkan Yılmaz Büyükerşen’in de futbola olan ilgisizliği herkesin dilinde. Büyükerşen, destek vermek bir yana öyle bir futbolcu tanımı yaptıki ES-ES’lerin epey canını sıkıt.


Büyükerşen, kendisinden destek isteyenlere bakın ne demiş:” Bir topun peşinden koşan 11 kıllı bacaklıyla benim işim olmaz”


Hazırlayan: Zeynep Zelan


 MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler