YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bulaç'ın hangi sözleri Ersoy'u çıldırttı İZLE?
Bülent Ersoy Canlı yayında Ali Bulaç'ın açıklamalarına tepki gösterdi
Bulaç'ın hangi sözleri Ersoy'u çıldırttı İZLE?
12 Mayıs 2009 / 17:13 Güncelleme: 12 Mayıs 2009 / 00:00

Bülent Ersoy: Allah'ın izni olmadan dünyada bir yaprak dahi kımıldamaz


CNNTURK'te Reha Muhtar'ın sunduğu 'Çok Farklı' programında, Ertuğrul Günay'ın bir süre önce Zeki Müren ve Bülent Ersoy ile ilgili yaptığı yorum konu edildi.


Günay, ''Nice yalanlar gördük. Ben bir yıl hatırlıyorum, Zeki Müren Türkiye'nin en büyük erkek sanatçısı, Bülent Ersoy ise en büyük kadın sanatçısı seçilmişti, böyle absürd, dramatik, toplumun aklının karıştırılmaya çalışıldığı dönemlerden geçtik'' diye konuşmuştu. Bülent Ersoy ise yaptığı açıklamada Günay'ın bu sözlerine 'bağnaz' olarak nitelemişti.


CNNTURK'teki programa, bu konuyla ilgili açıklama yapmak üzere telefonla bağlanan Bülent Ersoy, yayına alınmadan bir süre önce programın konuğu Zaman Gazetesi yazarı Ali Bulaç'ın sözlerine sert tepki verdi. Bulaç, "Ben Bülent Ersoy'un annesinin şöyle dediğini hatırlıyorum; 'Benim oğlum bir erkekti ve eğilimleri de erkekçeydi. Onu basın bu hale getirdi.' Yani o kadar çok teşvik edilmiş ki 'Sen kadınsın, sen kızsın, senin kızlık duyguların çok daha önde.'" şeklinde konuşmuştu.


Bülent Ersoy, Ali Bulaç'ın bu sözlerine çok sert tepki verdi. Bulaç'ı sorularıyla sıkıştıran Ersoy, bu konuyu mahkemeye götüreceğini ifade etti. İşte Bülent Ersoy'un konuşması...


İZLEYEMİYORSANIZ TIKLAYIN


MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler