YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bugün ve Millet'i Hürriyet bastı!
Bugün ve Millet'i Hürriyet bastı!
30 Ekim 2015 19:50
İpek Medya Grubu'na atanan kayyum heyeti, Bugün ve Millet Gazetesi'nin yazı işlerinin hazırladığı gazeteleri uygun bulmadıkları için basmadı.

İpek Grubu şirketlerine kayyum atanmasının ardından gazete ve televizyonlarda işi devralan yöneticiler, ilk adımları attı.

Bugün ve Millet Gazetesi'nin yeni çıkacak sayısını inceleyen Kayyum yöneticileri, Yazı işlerinin hazırladığı nüshaları onaylamadı. Kayyum yöneticilerinin kararı ile Bugün ve Millet Gazetesi'nin basılmaması kararlaştırıldı.

Yasak Hürriyet ile delindi

Ancak Kayyum'un bu kararına direnen Koza İpek Grubu, baskıyı durdurma kararını delerek korsan yola başvurdu. Bugün Gazetesi muhabiri Habib Güler, gazeteyi Hürriyet'in bastığını ilan etti. Twetter üzerinden konuyu duyuran Güler, Bugün ve Millet'i basan Habertürk'ün, kayyum atandığı için baskı yapmak istemediğini yazdı. Bugün ve Millet gazetelerin, Hürriyet'te basıldığı iddia edildi. Böylece mahkeme kararını delen Aydın Doğan, ittifak içinde olduğu FETÖ ve destekçilerinin korsan gazetelerinin yayınlanmasına ortak oldu. Koza İpek Holding'in, çalışanlarına kayyuma karşı direnme çağrısı yaparak, yargı kararının tanınması yönünde baskı yaptığı ileri sürüldü.

niye elebaşlarını tazminatsız kovmuyorsunuz.beklerseniz siz gidersiniz.
 // hursit dilaver
itiraz eden,kargaşa çıkaranları tazminatsız atın kardeşim.siz devleti temsil ediyorsanız, acizliği bırakın. onları devlet memuru gibi mi göruyorsunuz. onlar SSklı.. iastemediğinizi tazminatını ve ihbarını verir hemen kapı onune koyarsınız.ama isyan ve ortalık mkarıştıran, çalışmalara mani olanları da tazminatsız iki, tutanakla atarsınz. o ali tezel oralarda boy gösterdi. ona da sorun,aksini söyliyemez.maksatları sizi çalıştırmamak.. bu derece şımarıklar.sizden çekinmiyorlar.buna mani olun....
30 Ekim 2015 Cuma 21:43
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler