YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu dizi izleyenleri hem şaşırtacak hem güldürecek
Bu dizi izleyenleri hem şaşırtacak hem güldürecek
15 Ağustos 2009 18:00
TRT dizi anlayışını değitiriyor

TRT dizi anlayışını değitiriyor... Ramazan ayına özel olarak hazırlanan bir dizi izleyenleri hem şaşırtacak hem güldürecek


Yaklaşan Ramazan ayına hazırlanan TRT, 90 dakikalık dizi anlayışını "Ramazan Güzeldir" dizisiyle yıkacak.


Ramazan ayına özel hazırlanan dizi, Türkiye’nin ilk 30 dakikalık komedi dizisi olma iddiasında. Ramazan ayı boyunca izleyiciye soluksuz bir komedi vaat eden dizi her akşam TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.


Ramazan ayına özel hazırlanan "Ramazan Güzeldir" dizisi, davulcu manisi, teravih namazı, Ramazan pidesi, tekne orucu tutan çocuklar, sahur ve iftar telaşıyla Ramazan ayının atmosferini 21 Ağustos’tan itibaren TRT 1 ekranlarından aktaracak.


Her akşam saat 21.00’de izleyiciyle buluşacak olan dizi, özellikle özel kanallardaki 90 dakikalık dizi furyasını da yıkacak.


USTA OYUNCULAR EKRANDA


30 dakikalık komedi dizisi olma özelliğini taşıyan dizinin başrollerini Erdal Tosun, Tuncay Bayezit, Selahattin Taşdöğen, Sümer Tilmaç, Murat Cemcir, İlker Ayrık ve Şinasi Yurtsever paylaşıyor.


35 karakter oyuncusu ile 86 bölüm oyuncusunun rol aldığı dizinin çekimleri 51 günde gerçekleştirildi. İstanbul’un tarih kokan semtlerinden Samatya’da çekilen dizide toplam 450 figüran rol aldı.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler