YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir kameramanın zor anları
Saldırıya uğrayan Cihan kameramanının saklanma anı güvenlik kameralarına yansıdı
Bir kameramanın zor anları
13 Mart 2010 / 21:15 Güncelleme: 13 Mart 2010 / 21:17

Yangın haberini takip ederken çekim yapmadığı halde 15 kişinin saldırısına uğrayan Cihan Haber Ajansı kameramanı Sinan Köse'nin saldırganlardan kurtulmak için bir benzin istasyonuna saklanma anı ve fark edilmemek için verdiği mücadele güvenlik kameralarına yansıdı.
 

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesi'nde çıkan yangını takip eden Cihan kameramanı Sinan Köse, olay yerinde çekim yapmadığı halde yaşları 15 ile 25 arasında değişen yaklaşık 15 kişinin saldırısına uğramıştı. Kameraman Köse saldırganlardan yaklaşık bin metre koştuktan sonra, bir benzin istasyonuna sığınarak kurtulmuştu.
 

Köse'nin saldırganlardan kurtulmak için benzin istasyonundaki marketinin yazarkasasının altına saklanması güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
 İ

şyeri sahibinin telefonla polisi aradığı görünen görüntülerde, Köse'nin olay nedeniyle yaşadığı korku ve heyecan yüzünden okunuyor. Görüntülerde, kameramanın saldırganlar tarafından darp edilmemek için dolapların içine saklanmaya çalıştığı, dolaplara sığmayacağını anlaması üzerine, dolap kapaklarından kendisine barikat yaptığı saniye saniye görüntülendi.
 

Saldırganların, Köse'nin benzin istasyonuna girmesinin ardından yaklaşık 15 kişinin heyecanla kameramanı aradığı görülüyor. Kameramanın saldırganlardan benzinlikteki görevlinin farklı kaçış yönü söylemesiyle kurtulduğu öğrenildi.
Hastaneden 3 gün iş göremez raporu alan Köse'nin, ciddi bir sağlık sorununun bulunmadığı ifade edildi. CHA

İŞTE KAMERAMANIN KABUS DOLU ANLARI

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler