YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Bir ara haşemanız ile çıplaklar kampına da uğrayı
"Bir ara haşemanız ile çıplaklar kampına da uğrayı
"Bir ara haşemanız ile çıplaklar kampına da uğrayı
28 Ağustos 2008 / 21:57 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Şu günlerde haşemalı bayanların plajlarda tacize uğraması konuşulur oldu. Birkaç gün önce Balçiçek Pamir 'Türbanlı cüzzamlı mı?' demişti. Tanık olduğu üç olayı yazmış ve bundan çok utandığını dile getirmişti.


Herkesin kendine göre bir yorumu mutlaka vardır. Bugün gazetesi yazarı Nuh Gönultaş'ta haşema olayına farklı bir şekilde baktı. Nasıl mı?.İşte Gönültaş'ın yazısının bir bölümünden farklı bir bakış...


Caiz mi beyefendi, hanımefendi!
Balçiçek Pamir yazdı ve dedi ki, "Bunlar da türbanlı kadınlara yapılan baskı örnekleri..."


Bodrum'da haşemalı iki genç kız sahilde yürüyormuş. Mayolu kadınlar bunlara laf atmaya başlamış, şunlara bak buralara kadar geldiler demişler. Ve kadınlar birbirleri ile söz dalaşı yapmaya başlamışlar!


Zıt kutuplar birbirini çekmesi gerekirken insanlar arasında bunun tersi oluyor. Zıt kutuplar birbirini itiyor. Aynı yerde bulunmaya tahammül edemiyor insanlar.


Fakat şunu söyleyeyim: Haşema (Hakiki Şeriat Mayosu) giyecek kadar dini hassasiyetleri olan insanların Bodrum plajlarında ne işi var, bir.


İki, Milletin senin vücudunu görmesi günah da haşemalı birinin diğerlerinin vücutlarını görmesi sevap mı?


Bodrum plajında kadınlar ip mayolarla, erkekler slip mayolarla dolaşacak. Arada bizim birkaç haşemalı hanım veya erkek nasıl olsa üzerimizde haşema var diye kendilerini beri sayacaklar...


Bu ülkede çıplaklar kampı olduğu gibi, tamamen dindar insanların gidebileceği oteller de var, hem de beş yıldız. İlla haşema ile Bodrum plajlarında boy göstermek gerekmiyor.


Kimse kimseye bu baskıyı yapamaz herkes istediği yere gider diyorsanız, haklısınız tabi, gidin. Bir ara haşemanız ile çıplaklar kampına da uğrayın, orada daha fazla dikkat çekersiniz.


Gidin tabi, kim tutar sizi?


 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler