YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyaz'daki Emel Sayın sahnesi kırdı geçirdi!
Beyaz Show'a konuk olan Emel Sayın'ın, Mavi Boncuk filmindeki meşhur halıyla kaçırılma sahnesini canlandıran Beyaz izleyiciyi gülme krizine soktu. Canlandırmada oynayan İşler Güçler ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir ise kırdı geçirdi.
Beyaz'daki Emel Sayın sahnesi kırdı geçirdi!
07 Aralık 2013 / 11:00 Güncelleme: 07 Aralık 2013 / 11:52

Kanal D'de yayınlanan sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı talk- show programı Beyaz Show'a bu hafta; Türk Sanat Müziği'nin dev isimlerinden Emel Sayın, 'Düğün Dernek' filminin başrol oyuncuları; Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile Türk sinemasının duayen isimlerinden Rasim Öztekin konuk olarak katıldı.

Efsane sahneyi canlandırdılar

Programın en ilgi çeken bölümlerinden biri de efsane film olan Mavi Boncuk'taki kaçırılma sahnesinin canlandırılması oldu.

Emel Sayın'ın baş rolünü paylaştığı Münir Özkul, Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Tarık Akan'ın oynadığı Mavi Boncuk filmindeki halıyla kaçırılma sahnesinin orjinal hali ekrana getirildi.

Bir de Beyaz ekibinden izleyin 

Ardından filmin sözlerini ve oyuncularını kendince değiştiren Beyaz kendine bir ekip kurdu. Daha sonra Beyaz, Emel Sayın'ı kaçırmak için harekete geçti. Günümüze uyarlanan kaçırma sahnesindeki diyaloglar hem izleyicileri hem de Emel Sayın'ı gülmekten kırdı geçirdi.

İşte o anlar:

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler