YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beyaz ve 3 Adam'dan kopartan 'anneler' taklidi
3 Adam'ın konuk olarak katıldığı Beyaz Show'da genç yetenekler ve Beyaz kendi annelerinin taklitlerini yaptılar.
Beyaz ve 3 Adam'dan kopartan 'anneler' taklidi
11 Ocak 2014 / 08:59 Güncelleme: 11 Ocak 2014 / 09:10

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Suzan Kardeş bu hafta Beyaz Show'a konuk olarak katıldı.

Kanal D’'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’'ün yaptığı sevilen talk show programı Beyaz Show'a bu hafta; 3 Adam programının genç yetenekleri Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile Suzan Kardeş konuk oldu.

Programda Beyaz 3 Adam hakkında annelerinin neler düşündüğü sorduğunda Eser Yenenler: "Onlarda Bursa'da ayrı bir şöhret oldular. Onlarda üçü bir arada dolaşıyor, 3 kadın" diye konuştu.

Beyaz da Eser'in cevabı üzerine "annem kızmasın ama komşuların yanında gidince evet Beyazıtçım evet canım sonra fısıldayarak 'tam zamanında aradın diyor. Böyle benim oğlum deyip naif bir şekilde hava atmayı seviyor" diye konuştu.

Daha sonrasında ise 3 Adam ve Beyaz'ın annelerinin taklidini yaptıkları skeç ekran geldi. Seyirciler anne tiplemesini çok beğenirken salonda kahkahalar eksik olmadı. Hem Beyaz hem de 3 Adam yaptıkları anne tiplemesini izlerken ara ara güldüler. Seyircisi asıl bekleyen sürpriz ise daha sonra ortaya çıktı. Çünkü stüdyoda bulunan konukların arasında Beyaz, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın annesi bulunuyordu. Dörtlü anne hep birlikte ekrana gelince salonda büyük bir alkış koptu. Suzan Kardeş ise geceye şarkılarıyla renk kattı.

İşte o anlar:

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler