YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Behzat Ç. yeniden mi başlayacak?  Behzat Ç. ne zaman başlayacak?
Behzat Ç. yeniden mi başlayacak? Behzat Ç. ne zaman başlayacak?
16 Ağustos 2016 23:23
Yayınlandığı günden beri fenomen haline gelen ve büyük bir hayran kitlesi edinen Behzat Ç. ile ilgili atılan tweet heyecanladırdı. Behzat Ç. yeniden mi başlayacak? Birçok hayranı Behzat Ç. yeniden mi başlıyor sorusunu sormaya başladı. Behzat Ç. ne zaman b

Star TV ekranlarında 3 sezon 96 bölüm yayınlandıktan sonra final yaparak yayından kaldırılan Behzat Ç'nin roman yazarı Emrah Serbes, efsane olan diziyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar Bezhat Ç. hayranlarında büyük umut oluşturdu. Behzat Ç. yeniden mi başlayacak?  Behzat Ç. ne zaman başlayacak? soruları sorulmaya başlandı. Behzat Ç. yeniden mi başlıyor birçok kişi tarafından merak ediliyor. Behzat ç. ne zaman başlıyor ve geri mi dönecek detayları haberimizde.

Türk dizi tarihine damga vuran ve sinema filmi ile de büyük ilgi gören Behzat Ç. ilk bölümü ile 2010 yılında ekrana gelmişti. Behzat Ç. birçok yönü ile diğer dizilerden ayrılıyordu. Bu yönlerden birisi de çekim kalitesiydi ve dizi "Canon 5D Mark III" fotoğraf makinesi ile çekiliyordu. Behzat Ç. ne zaman başlıyor, detayları haberimizde.

Ekşi Sözlük'te 'Behzat Ç.'nin yeni sezonda tekrar başlaması' başlığı altında dizinin senaristi Emrah Serbes'in de bulunduğu bir fotoğraf paylaşıldı. Başlıkta dizinin yeniden başlaması yönünde çalışmalar yürütüldüğü iddia edildi. Daha sonra Emrah Serbes, Twitter'daki kişisel hesabından "Görüşüyoruz olabilir" şeklinde bir tweet attı. Binlerce kişi paylaşımı retweet edip, beğendi.

96 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan dizinin sevenleri bu gelişmeler üzerine sosyal medyada "Behzat Ç. Yeniden" etiketi altında dizinin yeniden yayınlanması için çok sayıda paylaşımda bulundu.

BEHZAT Ç. NE ZAMAN BAŞLIYOR VE GERİ Mİ DÖNECEK?

Star TV ekranlarında 3 sezon 96 bölüm yayınlandıktan sonra final yaparak yayından kaldırılan Behzat Ç'nin roman yazarı Emrah Serbes, efsane olan diziyle ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Sinema filmleri ile de beğeni toplayan dizi için Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor isimli iki film çekildi. Daha sonra yayınlanmayan dizi şimdilerde birçok kişinin Behzat Ç. ne zaman başlıyor sorusuna neden oldu. Fakat dizinin tarihi ve diğer bilgileri için resmi bir açıklama yapılmadı. Konunun duyulmasının ardından Behzat Ç. yeniden hashtagi oluşturan hayranları binlerce tweet attı. Behzat Ç. geri dönecek mi sorusunun yanıtının ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor. Dizinin internetten sansürsüz olarak mı yoksa bir kanal üzerinden mi yayınlanacağı da o zaman belli olacak.

emrah-serbes.jpg

EMRAH SERBES KİMDİR?

Emrah Serbes, 27 Ocak 1981 Yalova doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Teoremi ve Tarihi Anabilim Dalı Bölümü mezunudur. Zaman zaman Birgün gazetesi için söyleşiler yapmıştır. Radikal 2 için tiyatro eleştirileri yazmıştır. Hayvan dergisinin Ankara temsilciliğini yapmıştır. Bu dergide Ahmet İnam ve Cengiz Güleç ile düzenli olarak gerçekleştirdiği sohbetleri "Şen Profesörler: Metaforla Saadet Olmaz" (Say Yayınları, 2006) adıyla kitaplaştırmıştır. "Her Temas İz Bırakır" adlı ilk romanı İletişim yayınlarından çıkmıştır. "Son Hafriyat" isimli ikinci romanı Şubat 2008 yılında İletişim yayınlarından çıktı. Ayrıca "Her Temas İz Bırakır" romanı Almanca'ya çevrilmiştir. Yazarın ilk öykü kitabı "Erken Kaybedenler", Haziran 2009 itibariyle kitapçı raflarındaki yerini aldı. Bir süre daha farklı tarzlarda yazılarını sürdüreceğini belirten yazar, polisiye yazmaya devam edeceğini de ifade etmiştir. Star TV ekranlarında Behzat Ç. adlı polisiye dizisinin 10 bölümde bir senaristliğini yapmıştır. 2011 yılında vizyona giren Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminin senaristliğini üstlenmiştir. "Hikâyem Paramparça" da ise aforizmalar ve hayata dair düşüncelerini okurlarına aktarmaktadır. Son olarak iletişim yayınlarından Deliduman adlı kitabı yayımlanmıştır.

EMRAH SERBES ESERLERİ
Her Temas İz Bırakır(2006)
Son Hafriyat(2008)
Erken Kaybedenler(2009)
Hikâyem Paramparça(2012)
EMRAH SERBES DİZİLERİ
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
Behzar Ç. Seni Kalbime Gömdüm

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler