YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayşenur Arslan Halk TV izleyicilerine kızdı
Cumhuriyet gazetesinin yeni Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakırözer'i konuk eden Ayşenur Arslan, Halk TV izleyicilerine "neden Cumhuriyet gazetesi okumuyorsunuz" diye kızdı.
Ayşenur Arslan Halk TV izleyicilerine kızdı
02 Ekim 2014 / 07:47 Güncelleme: 02 Ekim 2014 / 07:54

Cumhuriyet gazetesinin yeni genel yayın yönetmeni Utku Çakırözer, göreve başladıktan sonra ilk kez Halk TV'ye konuk oldu. Ayşenur Arslan'ın sorularını yanıtlayan Çakırözer, Cumhuriyet macerasını anlattı.

Sunucudan Halk TV izleyicisine ayar

Programın sonralarına doğru sunucu Ayşenur Arslan canlı yayında izleyicilere kızdı ve Cumhuriyet'in yazar ve muhabir kadrosu ile Türkiye'nin neden en çok okunan gazetesi olmadığını sorguladı.

"Çok kızıyorum size"

Ayşenur Arslan, "Sen söyleyemezsin ben söyleyeyim. Ekran başındakilere sitemim var. Utku için söylemeyeyim ama Türkiye'de hiç bir gazetede olmayan bir kadro var. Ahmet Şık muhabir bu gazetede, Çiğdem Toker muhabirlik yapıyor. Tek tek sayamam muhabirleri,… Dahası, Uğur Mumcu'nun oğlu Özgür, Güray Öz, Nilgün Cerrahoğlu, Can Dündar… Ve siz bu gazeteyi Türkiye'nin ilk 10'una sokmuyorsunuz. Daha ne istiyorsunuz. Çok kızıyorum size" dedi.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler