YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atalay hem güldürdü hem ağlattı
Atalay hem güldürdü hem ağlattı
24 Mayıs 2013 14:03
Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahne alan ünlü komedyen Atalay Demirci hayranlarını “Kel Alakalı” isimli gösterisi ile değil şiiriyle de mest etti.

Beylikdüzü Belediyesi ve Fatih Koleji işbirliği ile öğrenciler için stand-up gösterisi düzenlendi. Komedyen Atalay Demirci tarafından sunulan gösteri, büyük beğeniyle izlendi.

Yaklaşık olarak iki saat sahnede kalan Atalay Demirci, yaşantısından ve hayattan çeşitli kesitleri kendine özgü yorumu ve kaliteli esprileri ile hayranlarına anlattı. Atalay Demirci, Turna anısı ile alakalı okuduğu bir şiirle de izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.

Konuşmasına Belediye Başkanı Yusuf Uzun'un selamını ileterek başlayan Başkan Danışmanı Av. Ercan Ay, “Beylikdüzü pek çok yönüyle güzel bir ilçemiz. Bugün Atalay Bey’in aramızda olmasıyla bu güzelliğin taçlandığını düşünüyorum” dedi.

Bu mesleğin belli bir seviyede ve formatta yapılmasından dolayı da mutlu olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Danışmanı Ay, başarılı komedyene “İyi ki varsınız” diye seslendi ve Demirci’ye motifli seramik tabak hediye etti.

Fatih Koleji Okul Müdürü Necati Orhan ve okul öğrencileri de Atalay Demirci'ye çiçek ve plaket takdim etti. Gösteri sonunda ise performansı için Demirci'ye teşekkür yağdı.

İşte o anlar:

İHA

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler