YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arka Sokaklar hangi kanalda yayınlanacak?
Arka Sokaklar hangi kanalda yayınlanacak?
11 Kasım 2015 09:44
Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Peki Arka Sokaklar hangi kanalda yayınlanacak?

2006 yılında ilk bölümüyle ekranlara gelen ve 376 bölüm yayınlanan ekranların efsane dizilerinden 'Arka Sokaklar' yeni bölümleriyle yılbaşından itibaren yeniden Kanal D ekranlarından yayınlanacak.
Yeniden seyirciyle buluşacak olan 'Arka Sokaklar' dizisinin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstlenirken oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Uğur Pektaş, Özgür Ozan ve Şevket Çoruh gibi isimlerin yer alılyor.

ARKA SOKAKLAR'IN YAYINLANAN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI

Engin’in aniden gelen tayini herkesi fazlasıyla üzer. ABD’de görev yapacağı için içten içe mutlu olan Engin, aynı zamanda ekipten ayrılacağı içinde üzülmektedir. Deniz için ise bu durum biraz daha farklıdır. İçten içe beğendiği Engin amirinin tayininin gelmesi onun bütün hayallerini yok eder.
Engin’in vedası şerefine Rıza tüm ekibi ve aileleri evde mangal partisine davet eder. Hüsnü bir kamyon parkındaki kavga ihbarına gider. Kavga eden kamyoncuların içerisinde Aslı’nın babası Şükrü’yü görünce şaşırır. Kamyoncuları toparlayıp karakola gider. Karakola gelen Makbule gelmesi ile birlikte ortalığı birbirine katar, Şükrü’ye çantasıyla girişmeye başlar. Hüsnü gördükleri karşısında nutku tutulur. Şükrü’nün durumuna acıyıp eve götürmeye karar verir. Suat, Nazike ve çocuklar karşılarında Aslı’nın babasını görünce şok olurlar.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler