YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aref suda yürüyecek!
Aref suda yürüyecek!
08 Haziran 2014 19:59
Yetenek Sizsiniz Türkiye finalistlerinden Aref Ghafouri, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sahne alarak gösterileri ile beğeni toplarken, yaptığı açıklamada ise suyun üzerinde yürüyerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğini söyledi.

Samsun Piazza'da sahne alan Yetenek Sizsiniz Türkiye finalistlerinden Aref Ghafouri, performansıyla dikkat çekti.

7’de 77’ye her yaştan izleyicinin yoğun ilgiyle izlediği gösteride Aref, sahneye kendisini izleyenleri davet etti. Davet ettiği izleyicilerle gösterisini gerçekleştiren Aref, beğeni topladı. Gösterisinde elinde bulunan bir metalı kıran ve sahneye aldığı vatandaşların aklında tuttuğu ifadeleri önceden yazdığı kağıda gösteren Aref, kendisini izleyenlerden alkış aldı. Kısa bir süre gösteri yapan Aref,  şovunun ardından hayranlarına imza da dağıtıp kısa sohbetler de yaptı. Gösteri sonrası iddialı açıklamalarda bulunan Aref Ghafouri, “Bugün Piazza’ya geldik ve tepkiler iyiydi. Bu kadar beklemiyordum. Bir sürü insan vardı ve herkesinde bayağı beklediğimizden daha heyecanlıydı. Çok sıcaktı insanlar. Güzel bir gösteri geçirdik. İnsanlarda katıldı bu gösteriye güzel geçti. İmza günü de yaptık ve yaklaşık 2 saat sürdü ve  bayağı bir talep vardı” dedi.

Yaklaşık 50 ili gezdiğini söyleyen Aref Ghafouri, “Bazı küçük iller var ama en küçük illere de gitmeyi planlıyoruz. İnşallah bu sene bütün illere ulaşırız. Bütün illerden teklifler geliyor bazılarına gidebiliyoruz. Gelecek sene bazı illere tır ile gitmeyi düşünüyoruz. Bir tır var ve sahne oluyor umarım muayene ettikten sonra bütün ilere ulaşabiliriz ve daha rahat gösteri yapabiliriz” diye konuştu.

Yazın değişik televizyon çekimleri olacağını söyleyen Aref, “Yeni bir televizyon grubu ile anlaştık. Ortadoğu’da yaklaşık 15 kanalda yayını olacak. Bu Arabistan’da, Türkiye ve İran’da olacak. Biz televizyon programı çekeceğiz ve hem televizyondan, hem de benim fan sayfamdan takip edebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Yapacağı çekimlerde suda yürüyeceğini söyleyen Aref, “Farklı farklı projeler var suda yürüme gibi yada kendimi ortadan kesme gibi, sıfırdan bir portakal kesip ondaki çekirdeği çıkartıp aynı anda yaklaşık bir dakika içinde o çekirdek büyük bir ağaca dönüştüreceğiz  ve meyve verecek. Onu da sahnede seyirciye hediye olarak bırakacağız. Bu gösteriyi büyük ihtimalle Antalya’da yapacağız. Herkesin karşısında insanların ortasında bunu yapacağız ve dışarıda olacak bir çekim. Antalya’da suda yürüyeceğim ve ilk sefer bu Türkiye’de yapılacak umarım herkes beğenir” ifadelerini kullandı.

 

İHA

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler