YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alman gazetesinden Erdoğan'a ağır hakaret
Türkiye'de devam eden olaylar Almanya'da da gündemin ilk sıralarında yer alırken, ülkenin önde gelen gazeteleri provokatif yayınlarını sürdürüyor. Bild gazetesi Başbakan Erdoğan için “beton kafalı Erdoğan” dedi.
Alman gazetesinden Erdoğan'a ağır hakaret
17 Haziran 2013 / 22:16 Güncelleme: 17 Haziran 2013 / 22:27

Erdoğan için ağır hakaretlerde bulunan gazete, Ertuğrul Özkök'ün de Türkiye'deki olaylarla ilgili yorumuna yer verdi.

Başbakan Tayyip Erdoğan için "beton kafalı Erdoğan" diyen gazete devamında da "Şimdi de hükümeti göstericileri orduyla tehdit etti." ifadelerini kullandı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın ifadelerini çarpıtarak aktaran gazete; göstericilere karşı ordunun devreye sokulacağı imasında bulundu.

Daha önceki haberlerinde Türkiye'de polisin doktorları bile gözaltına aldığı iddiasını Alman okuyucularına aktaran gazete, Başbakan Angela Merkel'in de gösterileri izlerken şoke olduğunu belirtti.

Gazete daha önceki bir haberinde de "Bütün Türkiye yanacak mı?" diyerek olayları provoke etmişti.

Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth'un da Taksim'deki olaylarda biber gazına maruz kaldığını aktaran Bild gazetesi, Türkiye'nin Avrupa Biriliği'ne üyeliği ile ilgili de anket başlattı.


1-003.gif

CİHAN

Siyonizim olan Bild
 // Oruc
Almanya da yasan bir vatandas olarak "Bild" gazetesinin calismak icin aldigi elamanlarin kontratinda Israil e karsi hic bir zaman haber yapmayacaklarina dair kurallamalar vardir , acikcasi Almanya da cok güclü bir siyonizim kökü vardir , ve bu gazete senelerdir onlara hizmet etmektedir !...
17 Haziran 2013 Pazartesi 22:34
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler