YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ali Kırca'ya suç duyurusu!
Ünlü sunucunun, oğlundan boşanan eski gelini ve annesinin oturduğu evin suyu ve doğalgazını kestirdiği iddia ediliyor.
Ali Kırca'ya suç duyurusu!
29 Aralık 2013 / 12:00 Güncelleme: 29 Aralık 2013 / 16:29

Ali Kırca'nın küçük oğlu Ozan Kırca'yla 2 yıl önce boşanan Serap Yasemin Heitzer, eski kayınpederi Ali Kırca hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na geçen gün suç duyurusunda bulundu.

Kırca'nın, Rumelihisarı'nda Alzheimer hastası annesiyle birlikte oturduğu dairenin suyunu, doğalgazını kestirip ikametgahını nüfus müdürlüğünden sildirdiğini iddia eden Heitzer, "Sırf beni rahatsız etmek, taciz ederek evden atmak için haksız işlemler yapan kayınpederim Kırca ile ikamet kaydımı silen nüfus müdürlüğü görevlisinden şikayetçiyim" dedi.

Tazminat almıştı

Kırca-Heitzer çifti, Köln Sulh Hukuk Mahkemesi'nde boşandı. İstanbul Aile Mahkemesi de Köln Mahkemesi'nin verdiği kararı tanıdı. Eski eşi için mesleğinden fedakarlık ettiğini öne süren Heitzer, maddi ve manevi zarara uğradığını iddia ederek Ozan Kırca'dan 250 bin liralık tazminat istedi. Heitzer'in Rumelihisarı'nda oturduğu daire, Ali Kırca adına kayıtlıydı. Kırca, dairesinin boşaltılması için geçen yıl İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne tahliye davası açtı. İddiaya göre; Ali Kırca geçen ay Heitzer'i huzursuz etmek adına dairenin elektriğini, suyunu ve doğalgazını kestirdi.

 

SABAH

12:36
 // ZALİM
Ya ne olacaağıdı? Böyle bir zalimden, böyle bir zulüm çıkar ancak. Ben bunların ruhunu bilirim, hatta, dna kodlarını bile, biliyorum. Bunlar, bu milletin mayasından değil. Selanik dönmesi, sebetaycıdır bunlar....
29 Aralık 2013 12:36
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler