YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alçak kaç para istiyorsun?
Alçak kaç para istiyorsun?
Alçak kaç para istiyorsun?
13 Mayıs 2008 / 21:00 Güncelleme: 13 Mayıs 2008 / 00:00

Özkan canlı yayında 'Kanaltürk'ü neden sattığını anlatıyordu. Ancak laf ona gelince öfkeden delirdi. Ağzına geleni saydı. Bakın o gazeteci kim?


Kanaltürk'ü Bugün Gazetesi'ne satan Tuncay Özkan canlı yayında satışın nedenlerini anlattı. Ancak bugün satış haberini "www.bizkaçlirayız.com" başlığıyla veren Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni'ne söz geldiğinde neredeyse bir öfke nöbeti geçiriyordu.


Berkan'a "Köpek her zaman köpektir. Alçak söyle kaç para istiyorsun. Artık çok param var. Söyle göndereyim. Namussuz" diye seslendi


Özkan canlı yayında Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmet Berkan'a seslenerek şöyle konuştu.


ALÇAK KAÇ PARA İSTİYORSUN?


"Öyle plazalarda oturup, orada patron yalakalığıyla, topladığın paralarla göbek büyütüp, genel yayın yönetmenliğini yapmak kolay. Biz kaç lirayız değil, bizim namusumuz satılık değil. Sen hiçbir şey satın alamazsın alçak. Kaç paraysa maaşın söyle bana ben sana göndereyim. Çok param var bugün. Sattım Kanaltürk'ü çok param var artık.


NAMUSSUZ, 8 GÜN DAYANIR MISIN?


İsmet Berkan sana sesleniyorum. Kaç para istiyorsun? Kaç kuruşsun sen. Köpek bu bahçeden karşı bahçeye havladığı zaman iyi köpek, o bahçeden bu bahçeye havladığı zaman kötü köpek olmaz. Köpek her zaman köpektir. Alçak, namussuz. Buradaki çalışan arkadaşlarım 8 ay maaş almadılar. 8 gün dayanır mısın alçak."


Özkan Kanaltürk'ün satış fiyatını da 25 milyon dolar açıkladı. Koza Grubu'nun 20 milyon dolar civarında da borç üstlendiğini söyledi. İNTERNETHABER

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler