YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ahmet Hakan'a evinin önünde saldırı
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Şişli ilçesindeki evinin önünde uğradığı saldırı sonucu yaralandı.
Ahmet Hakan'a evinin önünde saldırı
01 Ekim 2015 / 07:10 Güncelleme: 01 Ekim 2015 / 09:54

Alınan bilgiye göre, CNN Türk televizyonundaki programının ardından aracıyla Nişantaşı'nda bulunan evinin önüne gelen gazeteci Hakan, bir otomobilden inen kimliği belirsiz 4 şüphelinin saldırısına uğradı.

Darp sonucu göğsünden ve yüzünden yaralanan Hakan, Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Hakan'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Saldırganlardan üç'ü gözaltına alındı

Şişli ilçesindeki evinin önünde saldırıya uğrayıp yaralanan Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nden taburcu edildi, saldırganlardan 3'ü gözaltına alındı.

Hastaneden mesaj gönderdi

Saldırıya uğrayan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan gecenin ilerleyen saatlerinde hastaneye gelen ziyaretçiler aracılığıyla mesaj gönderdi.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin hastane önünde bekleyen basın mensuplarına şunları söyledi:

"Ahmet Hakan'ın mesajı var sizlere. Öncelikle bu saate kadar bekleyen muhabir ve kameraman arkadaşlara sevgilerini ve selamlarını gönderdi. Kendisi hastanedeyken arayanlara soranlara herkese teşekkürlerini iletiyor. Aynı zamanda kendisine bu saldırganları bu akşam gönderenlere de bir mesajı var. Mesajı da şu: 'Bu tür saldırılardan hiç bir şekilde yılmayacağız. Korkmuyoruz. Bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz.' ifadelerini kullandı.

 

AA

 

 // hacı
Doktor dövülerek öldürülür haber olmaz. Böyle iki yüzlü menfaatperest sakalı süs diye bırakan konuşulması bile lüzumsuz pkk sempatizan kuklalar haber olur....
02 Ekim 2015 00:45
Garson Ahmet'i
 // uykucu
Dovenlerin ellerinden opuyorum....
01 Ekim 2015 Perşembe 16:23
Geçmiş olsun ahC
 // Adem
kör ölür, badem gözlüydü denilir, kıymete bindi AHC. Kendisi yaptırmış olma ihtimalini gözardı etmemek lazım NOKTA......
01 Ekim 2015 Perşembe 14:16
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler