YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adı Mutluluk 8. son bölümünde heyecan dorukta!
Adı Mutluluk 8. son bölümünde heyecan dorukta!
12 Ağustos 2015 07:41
Genç yetenekli oyuncuların kadrosunda bulunduğu Adı Mutluluk dizisi son bölümüyle Fox TV'de ekrana geldi. Heyecan dolu son bölümü ile ekrana gelen Adı Mutluluk dizisi yine nefes kesti. Batu ile Kumsal arasında neler geçti? İşte Adı Mutluluk 8. son bölüm v

Başrollerini Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Adı Mutluluk, başarılı oyuncu kadrosu, kaliteli senaryosu, heyecanlı ve renkli sahneleri ile FOX’ta! Ardı arkası kesilmeyen olaylarla her hafta heyecanı zirvede tutmayı başaran dizinin 8. bölümü ve detayları haberimizde..

Ekranların sevilen dizisi Adı Mutluluk heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam  Fox Tv ekranlarında!

ADI MUTLULUK 8. BÖLÜM ÖZETİ

Adı Mutluluk yeni bölümünde; bir süredir gergin olan gençleri motive etmek isteyen Taylan kamp gezisi düzenler. Batu hariç tüm gençler tatil için bir çadır kampına gider, bir yandan Batu'dan uzak durmak isteyen Kumsal, ondan uzak olmanın sıkıntısını duyar.

Ancak, tesadüf bu ki Batu da kampta çalışmaktadır. Birbirlerinden uzak durup dost alma kararı alan Kumsal ve Batu, Adı Mutluluk 8. bölümünde de yakınlaşmadan duramayacaklar. Batu'nun kampta Sera ile yakınlaşması, kumsalı adeta çıldırtacak. Yıldızları bir türlü barışmayan Kumsal ve Dolunay arasında da ipler iyice gerilecek. Öyle ki Kumsal kendini tutamayıp Dolunay'a Tokat atacak.

Kavuşamazsın, Adı aşk olur.

Sera’nın intihar videosundan sonra havayı kaplayan panik, Batu’nun Sera’yı ikna edip kayalıklardan indirmesiyle son buldu. Yaşanan bu olayın ardından Taylan, Kumsal’a Sera’nın geçmişinden bahsetti. Sera’nın Batu’ya olan düşkünlüğünün boyutunu anlayan Kumsal, kalbinin ona fısıldadığı iki isim arasında kaldı; arkadaşlık mı, aşk mı?

Bu üçgenin üçüncü köşesindeki isim ise hislerinden emin görünüyor. Batu, sözüne sadık kalarak İzmir’den getirdiği mektubu Kumsal’a verdi. Kumsal, annesinin mektubu ile yeniden kavuşmasını sağlayan Batu’dan Sera’nın iyiliği için vazgeçmeye çalışıyor. Batu ise bu süreç boyunca Kumsal’ı beklemekte kararlı.

Arkadaşlığı aşkın önüne koyan tek isim Kumsal değil. Arkadaşını üzmek istemeyen Sera, hislerini bir kenara bırakıp Batu ile Kumsal’ın birlikteliğini desteklemeye karar verdi. Sera, kalpteki ismi karalamanın kolay olmadığını bakalım ne zaman öğrenecek.

Yelda’nın gelişi, İpek ve Vural’ın arasını açtı. Geçmişini geleceğinden ayırmayı başaramayan Vural, seçim yapması gereken noktayı çoktan geçmiş görünüyor. Senelerdir hiç yanlarında olmayan Vural’ı affetmeyen Batu ise, tüm kızgınlığına rağmen annesinin iyiliği için amcası sandığı adamın evinde yaşamayı kabul etti. İpek ve Yelda konusunda yaptığı hataları telafi etmek yerine yenilerini ekleyen Vural’ın sonu acaba nasıl olacak?

Diğer yandan Tatlı’nın adamlarının Yelda’nın yerini bulması, eve hiç tahmin edemedikleri bir tehlike getirecek.

Sera’nın keyfini yerine getirmekte kararlı olan arkadaşları, doğum gününü geç de olsa kutlamakta ısrar etti. Kutlamayı yapmak için gittikleri yerde Batu’nun animatörlük yaptığını gören Eren, Batu’yu zor duruma sokmak istese de, rakibi kavga yerine eğlenceden yanaydı.

Eren’e sorduğu sorunun cevabını alamayan Dolunay yine keyfi kaçıran isim oldu. Herkesin önünde eski sevgilisini rezil etmekle yetinmeyen Dolunay, Eren’in Kumsal’a olan hislerini de anlattı. Bu itiraf, Batu’nun sabrını taşıran son damla oldu. Yeni bir Batu-Eren kavgası bu bölümün dikkat çeken olaylarından biriydi.

Sera’nın söyledikleri doğru mu; gerçekten Batu’yu unuttu mu? Dolunay’ın da dolduruşuyla Eren ile Kumsal arasındaki ilişkiyi kıskanan Batu, Kumsal’a güvenmeyi başarabilecek mi? Peki Batu-Eren kavgasının vardığı nokta, bu yolculuğu nereye getirecek? Cevabı, salı akşamı saat 20.00’da FOX’ta!

Kumsal’ın babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzanan bir özgürlük yolculuğu hikayesi; Adı Mutluluk!

Babasını karşısına aldığı gün tanıştığı Batu sayesinde mutluluğu aramak için İstanbul’a gitme kararı veren Kumsal; tıpkı annesinin yıllar önce yaptığı gibi evi terk eder ve kendini bir anda bir yurt odasında bulur! Kumsal artık İstanbul’dadır. Burası Kumsal’ın kendi ayakları üstünde durmayı, yalnızlığı, hayal kırıklıklarını ve dostluğu öğreneceği yerdir.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler