YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun şokta! Survivor All Star'da kim elenecek?
Acun şokta! Survivor All Star'da kim elenecek?
03 Mart 2015 08:39
Survivor 2015 All Star 'da kim elendi sorusunun yanıtını SMS birincisi verecek. Acun Ilıcalı Survivor birincisini 'şoktayım' diyerek açıkladı. Peki kim birinci çıktı kim elendi?

Survivor 2015 All Star 'da adadan ilk kim elendi sorusunun yanıtını verecek olan SMS birincisi bu akşam saat 20.00'da açıklanıyor. Acun Ilıcalı Survivor oylamasında birinci olan ismi açıklarken 'şoktayım, Survivor 'da ilk kez böyle bir şey oldu" dedi. Survivor All Star SMS oylamasında birinci olan gönüllü bir kişinin adını elenmesi için söyleyecek. Bu kişiyle birlikte daha önce Survivor ada konseyinde adı çıkan Duygu halk oylamasına çıkacak ve kim elendi sorusu böylece cevap bulacak. 

Survivor All Star 'da merakla beklenen SMS oylaması birincisi bu akşam TV8 'deki son bölümde açıklanacak. Saat 20.00'da yeni bölümü başlayacak olan Survivor 'da büyük bir sürpriz yaşanacak. Acun Ilıcalı Survivor yeni bölümün tanıtımında 'şoktayım' diyerek bunun sinyalini verdi.

Survivor 2015 ilk kim elenir?

Survivor All Star 'da gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybettikleri için elenecek ilk isim onların arasından çıkacak. Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı için toplanan ada konseyinde Duygu'nun adı yazıldı. Duygu bu kadar çok sayıda oy aldığı için çok şaşırdı. Duygu SMS oylamasında birinci olacak kişinin vereceği isim ile halk oylamasına çıkacak. Survivor 2015 'te SMS oylamasının birincisi de bu akşam belli olacak. Duygu ile birlikte SMS birincisinin söyleyeceği isim haftasonuna kadar halk oylamasında olacak. Bu oylamanın sonunda da Survivor 2015 'te adadan elenecek isim belli olacak. 

4-107.jpg

Survivor All Star ödül oyununu kim kazandı?

Survivor All Star 'ın dün akşam (2 Şubat 2015) yayınlanan bölümünde ödülü yumurta olan oyun vardı. Müthiş bir savaşın yaşandığı Survivor ödül oyununun galibi gönüllüler takımı oldu. Yumurtaları kazanan gönüllüler günlerdir aç olmanın verdiği hazla ödülü afiyetle mideye indirdiler. Yiyecekleri biten ünlüler takımıysa bu kez kaybetmenin sarsıntısını yaşadı.

Survivor Duygu ağladı

Survivor All Star adasında ismi rekor oranda sayıyla yazılan Duygu hayli zor günler yaşıyor. Duygu 'ya en çok dokunan Hilmicem'in de onun adını yazması oldu. Kendini sırtından harçerlenmiş olarak niteleyen Duygu ödül oyununda sakat bacağına rağmen yine oyunda yer aldı. Duygu 'nun yarışmanın sonunda bacağı çok daha kötü oldu. Sahra oynamadığı için kendini riske atan Duygu ağlayarak isyan etti. 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler