YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun Ilıcalı'dan Turabi için flaş sözler!
Acun Ilıcalı'dan Turabi için flaş sözler!
09 Nisan 2015 10:17
Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Acun Ilıcalı'nın Survivor'un tartışılan yarışmacısı Turabi hakkındaki görüşlerini öğrendi. Ilıcalı, Eyüboğlu'na, “Bundan böyle yapacağı ilk hareketten sonra ihraç edeceğim Turabi’yi" dedi.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Survivor All Star'ı ziyarete Dominik'e gitti. Eyüboğlu, Acun Ilıcalı'nın Turabi hakkındaki düşüncelerini de öğrendi, 4 gün geçirdiği Dominik' teki tüm yaşananları bugün köşesine taşıdı.

İşte Eyüboğlu'nun yazısından o bölüm;

Dünyadaki ‘Survivor’ları iyi analiz ettiğini, sezona kavgayla başlayan yarışmaların baştan iyi reyting aldığını, ama zamanla reytinglerinin düşüşe geçtiğini vurgulayan Acun Ilıcalı, şöyle dedi:

Turabi'yi ihraç edeceğim

“Bizim ‘Survivor’ımız kadın futbolu gibi oldu. Kavgaya değil, başarıya odaklı bir seyircimiz var. Yarışmacının çıktığı oyunu başarıp başaramadığına bakıyorlar.” Bu açıklamanın üstüne bayrak yarışında Hakan’ın omuzuna bastığı için oyunlardan diskalifiye ettiği Turabi, benzer bir hareket daha yaparsa tavrının ne olacağını sorduğum Ilıcalı, bakın ne dedi: “Programın temizliği açısından bundan böyle yapacağı ilk hareketten sonra ihraç edeceğim Turabi’yi...” ‘Survivor All Star’dan ihraç edilmesi halinde, Turabi’nin tavrının ne olacağının yanıtını da yarışmacılarla yaptığım söyleşi bölümünde okuyabilirsiniz.

10:53
 // alli
Acin çokmu dürüst sms birinişanı gidişata göre müdaha ediyor...
09 Nisan 2015 10:53
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler