YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun Ilıcalı'dan Hürriyet yazarına sert tepki
Acun Ilıcalı'dan Hürriyet yazarına sert tepki
10 Haziran 2015 16:56
Acun Ilıcalı ve Cengiz Semercioğlu kavgası sosyal medyaya taşındı. Survivor'ın seçim günü dahi gelmesini eleştiren Cengiz Semercioğlu'na yanıtı, Acun Ilıcalı twitter hesabından verdi.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Survivor reyting eleştirilerine dönüş yaptı. Cengiz Semercioğlu, Survivor All Star'ın reytinglerde birinci olmasını eleştirdi, Acun Ilıcalı'nın yanıtı gecikmedi.

Her yaptığı projeyle olay olan Acun Ilıcalı, ünlü köşe yazarına yanıtı sosyal verdi. Cengiz Semercioğlu, Hürriyet'teki köşesinde seçim günü yayınlanan Survivor'ın reytinglerde birinci gelmesini eleştiri getirdi. "Survivor denen, haftanın her günü bıkmadan usanmadan yayınlanan kabak tadı vermiş yarışma, reytinglerde bütün kategorilerde 1 numara çıkıyor!" diyen Semercioğlu reyting deneklerinin değişmesi gerektiğini savundu.
 
"Bu reyting sistemine bakılırsa Turabi'nin saçmalıklarını merak edenler, ülkenin kaderini merak edenlerden daha çok!" diye yakınan Cengiz Semercioğlu'na Acun Ilıcalı Twitter sayfasından cevap verdi.
 
ACUN ILICALI: BİR KÖŞE YAZARI KENDİNİ TUTAMAMIŞ
 
Twitter hesabından eleştirilere yanıt veren Acun Ilıcalı; "Bir köşe yazarı yine kendisini tutamamış. Kendisine bir hatırlatma: Survivor'un 5 senedir neredeyse her bölümü, her denek grubunda 1.oluyor. Hem de ölçümdeki izleyiciler birçok kez değiştiği halde. Bu başarıdır. Denekleri aşağılamak, izleyiciyi küçümsemek, başarımızı gölgelemez. Ayrıca, sosyal medya reytinglerini de takip etse keşke. Orada da Survivor hemen her gün birinci." dedi.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler