YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Acun Ilıcalı'dan bomba üstüne bomba!
Acun Ilıcalı'dan bomba üstüne bomba!
03 Ağustos 2014 14:00
Yeni yayın hayatına başlayacak TV8'de Acun Ilıcalı iyice çıtayı yükseltti. Uzun süredir bir porjede yer almayan Hazal Kaya, lıcalı'nın teklifini reddetmedi. Adriana Lima ise Acun için o yarışmaya katılacak!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, tv8'i iddialı bir eğlence kanalına dönüştürmek için ünlü isimleri transfer etmeye devam ediyor. Yetenek Sizsiniz yarışmasında Hülya Avşar'dan boşalan koltuk için önce Meryem Uzerli'yle görüşen Ilıcalı, ünlü oyuncu teklifi kabul etmeyince Özgü Namal'la el sıkışmıştı. Ayrıca kanalda drama bölümü kuran Ilıcalı, iddialı dizilere imza atmak için harekete geçti. Ünlü televizyoncu, dizi yıldızları içinde son dönemde öne çıkan Hazal Kaya'yla özellikle çalışmak istedi.

 
Esmersoy da tv8'de

Ilıcalı, bu sezon pek çok teklifi geri çeviren Kaya'yla prensipte anlaştı. Projenin senaryosuna ise “Ezel” dizisini eşi Kerem Deren'le beraber yazan Pınar Deren imza attı. Çektiği diziler Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri'nde de çok izlenen Hazal Kaya, şu günlerde projenin ilk bölüm senaryosunun bitmesini bekliyor. Dizi ataklarına devam edecek olan Acun Ilıcalı'nın ayrıca Star TV'den ayrılan Burcu Esmersoy ile anlaştığı öğrenildi. Esmersoy, yeni sezonda tv8'de program sunacak.
 
Adriana Lima, Acun için o yarışmaya katılacak!

Medya patronu Acun Ilıcalı, yeni yarışma programı Ütopya'da yakın arkadaşı ünlü model Adriana Lima'yı ağırlayacak. 5 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği programı Ilıcalı'nın yakın dostu Adriana Lima da ziyaret edecek. Diğer taraftan Ilıcalı, sözleşmedeki özel bir maddeyle adayların yarışmayı kazanmaları halinde ödülün bir kısmını bağışlamalarını istedi.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler